Futbol bir bizde mi böyle?

Oynanan oyun yerine sonuc tartısılıyor, bir mac öncesi yere göğe sıgdıramadıkları teknik adamı tek macla yerin dibine istifaya davet ederler bu türkiyede mi böyle yoksa rusların ki nasıl ben onu merak ediyorum

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• Alex Ferguson'ın sözü aklıma geldi 'istatistikler mini etek gibidir; birçok şey gösterir ama asıl merak edileni göstermez'

Futbol sonuç oyunudur kaleye 30 tane şut çeksen de tabelanda 0 yazıyorsa manasız..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• rus fuboluyla türk futbolu arasında pek bire fark yok. ama avrupadan öğreneceğimiz çok şey var. futbolumuz berbat bir halde.

0|0
    0|0
  • Maalesef ulkemizde gecerli bu avrupada ya da baska bir yerde insanlar sevgililerini eslerini cocuklarini alip maca giderler ayni sinema gibi kufursuz izlerler ama ulkemizde basta yorumcular olmak uzere taraftarlar yonetim ve insanlarimiz futbolu cirkinlestiriyor

0|0
    0|0
    • Küfür edilmesi o an ki heyecana baglı bişeydir ona bişey diyemem ama rasim ozan sinan engin gibi adamlar taraflı yorumculuk yapcakşarsa yapmasınlar yani Abdülkerim durmaz rıdvan dilmen ef sa ne bana göre

• Bence degil herkesce rıdvan dilmen usta bir yorumcu

• Aynen saçma salak beyinler

0|0
    0|0
  • Evet sadece bize özel 😂

0|0
    0|0
  • tr de futbol siyaset gibi

0|0
    0|0
  • Her yerde böyle 😀 futbol sonuç oyunudur.

0|0
    0|0
    • Sonucu nasıl oynandıgı belirler ama

• Ohoo 😀 genel olarak bakamazsın buna.

• Yaa nasıl bakamazsın bugün de fenerle L. mos macı 2-0 galibiyetle bitti adamlar süper ve ötesi bir performansla efsane bir oyun çıkardılar oyuncuların kalitesi oyunu sonucu belirledi yine benim dedigime cıkıyoruz ben gerekcemide acıklıyorum sen neye göre aksini iddia ediyosun

• Bilmiyorum futbola karsı ilgim yok

0|0
    0|0
  • Aynen öyle.

0|0
    0|0
  • Türklere özgü de

0|0
    0|0
  • Her yerde aynı bir takım basarisizsa önce teknik adam yine olmuyorsa futbolcular gönderilir yollanir

0|0
    0|0
    • Teknik adamla çözülseydi mesele 6s lider Fenerbahçeyle 15 puan farkla 5. sırada olmazdı tüm konu oyuncuda bitiyor

• Neden ruslar anlatsana biraz

0|0
    0|0
  • Futbolu spor sayanlar beyinsizdir zaten

0|0
    0|0
  • Ne yapcan ki rusları

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...