En yakın arkadaşınızın size aşık olduğunu anlarsanız ne yaparsınız, tepkiniz ne olur?

En yakın arkadaşınızın size aşık olduğunu anlarsanız ne yaparsınız,tepkiniz ne olur?

Sitede bu durumda çok kişiye şahit oldum,hiç olmazsa yorumlar bu durumdakiler için bir kaynak olur. Bu durumdakileri gördükçe demekki ateşle barut yanyana durmuyor demekten kendimi alamıyorum:)!

Güncellemeler:
Bu soruyu kızsanız en yakın erkek arkadaşınız için, erkekseniz en yakın kız arkadaşınız için sordum:)

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• aynı duruma bende düşmüştüm ama kendisini arkadaş olarak gördüğümü fikriminde değişmeyeceğini söyledim ilk zamanlar üzüldü ama alıştı sanırım kendimden uzaklaştırdım eskisi gibi arkadaşta olunmuyor malesef

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• buz gibi soğurum

1|0
    0|0
  • güncelleme yapmasaymışsın

gidip mahmutun ağzına sıçacaktım it herif bir daha sakın yanıma düşük bel pantolonla gelme lan falan diye

1|0
    0|0
  • Sevgilim var derim:-)

1|0
    0|0
  • Arkadaş gözüyle baktığın biri için zor ihtimaller sevgili olma...

1|0
    0|0
  • sevmiyorsam sınırları hatırlatırım

1|0
    0|0
  • Ben zaten öyle bir durumdayım en yakına arkdşım seviyor beni yani tavırlarından herşeyinden belli ediyor ama birşey demiyorum oda biliyor zaten sevmediğimi onu o yüzden arkdaş olarak devam etmeyi tercih ediyor .

1|0
    0|0
  • ben onuda azla kırmadan (zıra yakın arkadasımsa muhakkak arkadas olarak sevıyorumdur) boyle bır durumun olamıyacagını soylerım...bi sure konusmuyolar genelde ama sonra yıne eskısı gıbı arkadas olarak devam edebılıosun... he bıde cevvremden bı ornek var kız ıle oglan arkadasken cevresındekılerın baskısıyla bırlıkde cıkmaya baslamıslardı hala da cıkıyolar 4 sene oldu

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...