Yaşım 21 spor için geç mi kaldım?

Arkadaşlar son bir yılda bazı sebeplerden dolayı kilo aldım şimdi 73 kiloyum spora başlamak istiyorum ama nereden başlayacağımı bilemiyorum önce yüzme ile başlasam daha mı iyi olur? 21 yaşındayım kilo verdikçe vücudum esner mi yoksa bunun için geç mi kaldım.
Kilo vermek için beslenmemin yanında nasıl bir yol izlemeliyim

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Sen başla spor yap da önemli değil. Suda sakin sakin kendini yormadan yüzüyorsan olmaz tabi. Ama suda terleyecek kadar zorlarsan olur. Beslenme çok daha önemli ama. Sonucu çok düşünme. Sonuç odaklı spor yaparsan soğursun hemen sonuç göremeyince. Sporu spor yapman gerektiği için ve sevdiğin için yaparsan, bunun sonucunda zaten güzel bir vücudun olur..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• yuruyus yap mutlaka... yag yakarsın bolca.
    sonrasında zumba fıtness pılates gıbı sıkılastırıcı sporlarla ugras.
    21 yas ıcın gec kalmıs fılan degılsın... kaslarının tam sekıllenıp hayatının sonuna kadar senı mutlu edeceı bır donemdesın kacırma bu fırsatı derhal basla..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Hayır neden geç olsun ki. Öyle düşünme.. Kilo vermenin en önemli etkeni beslenme bunun yanında spor ilk önce yaptığın beslenme yanlışlarını belirlemen gerekiyor.

0|0
    0|0
  • 50 yasinda kadınlar yapıyor tamam zamanı

0|0
    0|0
  • Geç diye birşey yok bence tam yaşı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Söylemek kolay yapmak zor. Ekmek yeme hamur işi tatlı kontrollu, mümkğnse sadece sütlü tatlı. spor için hiç bir yaş geç değil bence ama yaşına göre aktivite tercüh edenilirsin yüzme gğzl tek başına sayıflatmaya yetmez

0|0
    0|0
  • Insanin icinde olcak

0|0
    0|0
Yükleniyor...