Burak Yılmaz'ın gidişine sevinenler?

Öncelikle Burak gitti diye bende sevindim ama hep taraftar yüzünden adam 3 yıl oynadı GS tarihinin en çok gol atan 10 oyuncusunun içine girdi. Şampiyonlar liginde 8 gol attı bu çok fazla bir rakam hemde GS için Ronaldo falan atıyordu 8 gol çeyrek final oynadık. Gol kralı oldu zaten 33 gol atarak gelmiş bir gol kralıydı. Skora etki oranı en yüksek oyuncuydu adam çok klas gollerde attı beleşçide değildi. Karakterinde bozukluklar olabilir ama kötü forvet diyene istatistikleri tokat gibi vurur. Adam 4 haftada 6 gol attı 2 hafta atamadı gol kaçırdı mı küfür yuhlama yapılıyordu. Burak kendi 10 pozisyona girip 4 tane atıyor diğerleri 2 pozisyona giriyor 3 pozisyona giriyor 2 tane atıyor suçlu burak oluyor. Adam geçen haftada şık gol attı kupadada attı şaka gibi kimse görmüyor hala laf yapıyor Umut kazmalıklar yapıyor tamam ama Burak asla o durumda birisi değildi. Futboldan anlamayan taraftarlar yüzünden adamın performansını düşürdünüz arkasında olsaydınız çok daha gol atardı hem kendi için hemde taraftarın dırdırından bıktığım için gitmesine sevindim. Bazı şeyleri çabuk unutuyorsunuz geçen seneki final maçında 3 gol atıp kupayı aldı 2012-2013 te baş mimarlardandı. Geçen senede katkı sağladı ayıp etti taraftar adama

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Burak zaten çin malıydı. Sevinmelisiniz :/

0|0
    0|0
    • Taraftar bitirdi adamı o yüzden sevindim zaten artık görevini tamamladı fayda gelmez yeni forvetler alırız yolumuza bakarız ama Burak GS ye faydalı olmuş bir adamdı

Yükleniyor...