Hiç ailenizden biri için

Hiç ailenizden biri için aşırı derecede endişelendiğiniz bir durum oldu mu? Benim iki defa oldu birincisinde ben 3. sınıfa gidiyordum kardeşim de 1. sınıfa gidiyordu bir gün dersteydik ve kapı çaldı içeriye kardeşimin öğretmeni ile birlikte kardeşim ağlayarak girdi çenesini tutuyordu kan olmuştu her yeri öğretmenim sordu ne oldu falan diye kardeşimin öğretmeni kardeşimin yürürken dengesini kaybedip düştüğünü ve çenesinin altının (en hassas yerlerden bir yer gerçekten de) sıranın sivri yerine girdiğini söyledi kardeşim ağlıyordu ben şok oldum sonra hemen evi aradık ve doktora gittik baya endişelenmiştim ikincisinde ise 17 Ağustos depreminde deprem sırasında aşşağıya indik babam zelzele bitmeden tekrar yukarı çıktı neden çıktıysa artık o sırada apartman tekrar sallanmya başladı apartmanın o beşik gibi sallanmasını görünce ve babamın içerde olduğunu düşününce biz o sırada ağlamıştık kardeşimle birlikte sizinde böyle endişelendiğiniz durumlar oldu mu hiç?

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• babannem için endişe etmiştim kaybettik..

yengem için endişe etmiştikm onu da yakın bir zamanda kaybettik..

artık endişe etmiyorum ölüyolar.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kardeşim için her zaman endişelenmişimdir çünkü çok hiperaktif hemde fazlasıyla dirseğini kırdı ameliyatlar mı olmadı her ay bir yerlerine dikişler mi atılmadı aşırı hareketli olduğundan istediği olmayınca ağlarken nefesi kesilip bayılmadı mı ne ararsan var :S

0|1
    0|0
    • off o neymiş yaa çok hiperaktifmiş gerçekten.. dirsek kırılması faland a riskli normal kırılmaya benzemez dirsek diz karmaşıktır biraz..

• e yani ben varken şimdi :P

• Her zaman canlarina birsey gelecek diye endiselenmisimdir

0|1
    0|0
    • evet insan endişe eder ama bazı durumlarda bu endişe ayyuka çıkıyor :(

• Kuzenim icin cok endiseliyim bu aralar.

0|1
    0|0
  • annem evden gidince çok endişelnmştm..

0|1
    0|0
    • nereye gitmiştiki..

• ovv yeni olmuş daha çook sıcak :/ baban niye böyle bişey yaptıki neyse sölemek zorunda da değilsin merakımı mazur gör pardon yani :)

• gerçekleri söyledğim için :)

Erkekler Ne Diyor 1

• anneannem 1 hafta önce acil serviste ellerimde öldü sonra doktorlar kalp masajı ve iğneyle hayata döndürdüler. ömrümden en az 10 yıl gitti.

0|0
    0|0
Yükleniyor...