Birinin sizden hoşlandığını nereden anlarsınız?

Siz karşınızdaki kişiden neler görürseniz sizden hoşlandığına neredeyse emin olursunuz? Ve erkekler siz hangi noktadan sonra onunla konuşmayı düşünürsünüz? Soruya kızlarda cvap versin lütfen

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• bayağı yakın davranırsa. birde arkadaş ortamı olursa arkadaşlarına söylerim sence bizim iş olur mu diye. onlarda ağzını yoklar :D

1|0
    0|0
    • baya yakın derkene?

• çok soru soruyorum sık sık görürsün geçmiş geçmiştir boşver:)

• tamam boşverdim o zaman :)

Erkekler Ne Diyor 13

• Kızlar beğendikleri erkeklere karşı yakınlık gösterirlerse erkekler buna boş kalmazlar ama erkek kızı beğeniyor diyelim kıza devamlı bakıyor kızda anlıyor kendisini beğendiğini ve kendiside beğeniyor sonrada yakınlık göstermiyor o zaman arfalarında hiç bir şey olamaz ki erkek kıza bakarak ilk adımı atmıştır.kızda biraz yanaşsın o erkeğe çekinmesin yani kızlar biraz korkak oluyor bir ilişkiye başlarken öyle değil mi ?

1|0
    0|0
  • Bir bakış yeterli olur. Böyle kızın eli ayağı birbirine karışır ya... Birde böyle gözlerimin taa içine içine bakarsa... Tamam derim... Sonra ufak bir deneme yaparım... Misalen; Saçların çok güzel, bu halini çok beğendim ama birde topuz yapsan öylesi de sana yakışır dediğimde eğer ertesi gün topuz yapıp gelmiş bana gösteriyorsa tamamdır o iş... Artık o kızı tavlamışımdır ve yeni kızlara yönelmeliyim demektir.

1|0
    1|0
  • böyle bakarsa olabilir :) link

2|1
    0|0
  • anlaşılmaz mı be kardeşim , kapalı ortamda mesela kız kasar kendeni çok bakar gelnel de yanındaki yandaşı arkdaşı kontrol heeyyy der oo daa san bana baktı sürekli esas kız ara olsun die bekler falan filan devam eder sonunda çocuk başka kızla mutlu hayat sürer... ALL RİGHT.

1|0
    0|0
  • Ne bileyim ya az uz belli eder

1|0
    0|0
  • Peşinden ayrılmıyorsa hoşlanıyodur

1|0
    0|0
  • bana bakıp gülümsüyosa benden hoşlanıyor demektir işte

2|0
    0|0
  • Ben sürekli bakıştığım biri varsa yanına gidip bir kahve ısmarlayarak konuşmaya başlamak tercihimdir

1|0
    0|0
  • Gözlerinin içine bakıyosa

1|0
    0|0
  • Bakışlar, hareket, konuşma v.s. v.s.

1|0
    0|0
  • İlgilenirse anlarım ama artık kimseden tek kelime ilgi istemiyorum.

1|0
    0|0
  • iş yerımde bı kız varşu anhep gülüşüyoruz hep bana laf atıyo ama benden 4 yas buyuk bende anlamadım galıba hoslantı degıl

1|0
    0|0
    • hoşlantı da olabilir söylemedi deme:D

• çok beklersinnn eheheh:D olum kız büyükmüş bir de sana teklifte mi buluncak, ışığı yakmış yeterince

• ya ışık mı degılmı bılmıyorum hep gulusuyoruz ıste ne bıleyım sevgılısı vrmı yokmu dıyede kımseye sormak ıstemıyorum iş yerındekıler yanlış anlıycak şimdi bide kız hoşlanmıyosa gerçekten başka gözle bakıcak hep bana hanı aynı iş yerınde olmasak her gun bır bırımızın yuzune bakmasak sımdıye çoktan soylemıstım

• kabaran bir şey varsa...

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• ilgileniyorsa, sürekli konuyu uzatmak için konuşmaya çalışıyorsa hoşlanıyordur ama amacı farklıda olabilir onu ilk anda anlayamazsın.

2|1
    0|1
  • söylmediği sürece dikkate almam

3|0
    1|0
  • kesin şudur diyebileceğim bişi yok ama kadınlar hissediyo bence hemen, nasıl oldugunu bende bilmiyorum ama hissettiysen öyle bişi doğrudur

3|0
    0|0
    • evet kadınların hisleri kuvvetli sanırım

• Aynen bakislarindan anliyorum hemen ama emin olamiyorum tabi bir ihtimal sadece

• Surekli bana bakıp duruyosa hoslandigi ihtimalini dusunurum ama o soylemeden hic bir zaman emin olamam

1|0
    0|0
  • seninle konuşmaya çalışıyorsa ve senin bulunduğun ortama girmek istiyorsa hoşlanıyordur tabi bu bulunduğun ortama göre değişir.

2|1
    0|1
  • gözler kalbin aynasıdır duyguları açığa veren gözlerdir :) aşkı anlatır karşındakine her bakışında anlarsın ne kadar sevdiğini :) :)

1|0
    0|0
  • bana sürekli bakıyorsa ya da gülümsüyorsa hoşlandığını anlarım :)

1|0
    0|0
    • yüzüne karşı çoğu zaman kaşlarını çatıyorsa bu nedir şimdi ya

Yükleniyor...