Ben böyle şeylere takılmazdım amaaa

Ben böyle şeylere fazla takılmazdım ama dün gece arkadaşlarla dalgasına fal baktırdık.Kadının dedikleri doğruydu şimdi. Sevgilim var sorunlarımızı yeni hallettik evleniriz biz kesin gözüyle bakıyoruz , herkeste öyle düşünüyor. Ama kadın dün ayrılık var o adam değil senin aradığın hem zaten fikirleriniz ve yaşam standartlarınızda oldukça farklı dedi. Kariyerinde yükselmek istiyorsan ondan vazgeçmen gerek falaan. Konu o olunca tabii ister istemez etkilendim :( Ben kariyer peşindeyim ama o işsiz işsiz dolaşıyor çoğu zaman liseyi bile bitirmedi o kadar ısrarıma rağmen. Ne yapsaam ne etsem de şu düşünceleri silip atsaaaam :(

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• falcıyı boşverde. Düşüncelerinde mantıksız sayılmazsın ;)

0|0
    0|0
    • ailemde öyle diyor amaa :/

• çünkü öyle kendi adıma konuşmak gerekirse ben çalışmayan adma erkek demem ( işsiz anlamında değil bir iş tutmak istemeyen kişidir kastım;) BAşta ne kadar çekici görünürs egörünsün özellikle de kadın kariyer sahibi ve erkek değilse sonuç malumdur ;)

• haklısınız.

Erkekler Ne Diyor 6

• falcı işe yarasın bu akşamki sayısal rakamlarını versin bana

0|0
    0|0
  • ben sevdiklerimi hayatta ayrılamayız derlerken kaybettim .

0|0
    0|0
  • Duydunuz mu evlenmeye kesin gözüyle bakıyorlarmış.

0|0
    0|0
  • Şimdi öncelikle beyin nakli şart ablası. Daha sonra işsiz adamdan da uzak durmak gerekir. Çalışana iş çok.

0|0
    0|0
    • bir türlü sabit bir işte duramıyor. Ve okumadığı içinde hep amelilik yapıyor mecburr. Maaşıda düşük :( Ben o kadar şeye rağmen destek oluoyrum ona zaten ama düzelmiyor.

• Kaderine terket.

• Fala inanma falsızda kalma bence

0|0
    0|0
    • Tabi öyle de işte insanın aklı bulanıyor...

• Bak dur bende baktım falına yakın zamanda çok mutlu olacaksın evinizden gelin çıkcak:)))hehee

• :))

• off şu falcılar felan takmayın arkadasım ya

0|0
    0|0
    • ben takmazdım şu zamana kadar ama aslında hep dedikleri oldu :/ :/ Çokta günah , inanmak istemiyorum ama engelleyemiyorum düşünceleridee.

• tesaduftur orn ben sana şimdi sıkıntılar var dıcem evet dıceksın su dunyada kımın sıkıntısı yok ki :D

• belkide

Kızlar Ne Diyor 4

• Işsizlik yani çalışmak istememe ve mesleksiz durumu cok farklı bence. Yani evlenipde napcaniz sevgi aşk duygusu karin doyurmaği hep bilinmistir

0|0
    0|0
  • ayrıl sonra kadına git de ki söylediklerinin hepsi çıktı nerden bildin?

0|0
    0|0
  • Issiz adama kiz verilmez zaten. Bence de ayrilik var.

0|0
    0|0
    • öyle tabi de sevince bazen dünyanın en kötüsüde olsa ne bileyim :(

• Ev yürütmek o kadar kolay degil iste.

• ayril.

0|0
    0|0
Yükleniyor...