Istanbulun nüfusu ???

istanbulun nüfusu 13 14 milyon civarı olarak biliniyor ama bence 17 18 milyon var sebebide oturumu istanbulda olmayan binlerce insanın çalışması. sadece benim 300 kadar bu şekilde ikameti başka yerde olan tanıdığım var. istanbuldaki işçilerin çoğununda başka illerden geldiği ve mevsimsel olarak çalıştığı düşünülürse bu benim dediğim nüfus ortaya çıkıyor. buna ek olarak binlerce insan hergün istanbula akraba vs. sebeplerle gezi amaçlı gidiyor. yani nüfus rakamsal olarak 15 milyon gibi görünsede gerçekte çok daha fazla an itibariyle istanbulda yaşayan insan sayısı..

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• o kayıtlı nüfus zaten 13 milyonun çok üzerinde istanbul'un nüfusu

0|0
    0|0
  • 2 yunanistan iste.

0|0
    0|0
  • farkımız tarzımız:D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• İstanbulda ikamet eden insan sayısı 14.5 milyon civarı..Günlük dışardan girişlerle nüfus 1 gün içinde 20 milyona ulaşıyor anket şirketlerinin rakamlarına göre..

0|0
    0|0
  • İstanbul da gizli bir kuruluşun söylediği net olmayan rakam 21 milyon buldukları buymuş bulamadıklarını düşünün :)

0|0
    0|0
  • en az 16 milyon vardır.

0|0
    0|0
  • Yunanistan'ın iki katı.

0|0
    0|0
  • yazın nufus 25 mılyonun ustune cıkabılıyor ama normalde 20 mılyonun ustunde yenı sayımlara gore

0|0
    0|0
  • EEe yani ?

0|0
    0|0
  • eee nolmuş ?

0|0
    0|1
    • sen nerelisin ?

• istanbul ? nolmuş yani ne demek istiyon 15 milyonsa 10 km yere 1 saate gidiyorsan başka şehirde yaşarsın dostum ne yapsın hükümet adamları başka yerlereimi atıcak para nerdeyse insanlar oradadır rahat ol İstanbul herkezi içine alır ... ulaşım sorunu 2 3 kötrü 2 3 yer altı tüneli ile çözülür hiç bir problem olmaz ... sen heralde newyork veya parise gitmemişin orda istanbulun 2 katı insanlar yaşıyor ..

• sorunlumusun sen şakamı :D ben nufus fazla rahatsız oluyorum ya da hükümet yanlış gibi bişey demedm sadece sizce kayır-tlı nufüsla normal yaşayan insan sayısı arasında bu kadar farkvar mı?dedm valla sen hayatmda gördüğüm en boş yorumu yaptn :)

• Yani?

0|0
    0|0
Yükleniyor...