Arkadaşlar sizce bu Avrupalıların yaptığı iş mi şimdi?

Arkadaşlar bildiğiniz gibi dün şampiyonlar ligi ve uefa avrupa ligi kuraları çekildi Galatasaraya Real Madrid Fenerbahçe ye ise lazio çıktı.Şampiyonlar ligi kurasından sonra avrupada yapılan bir karikatür link Fenerbahçeli olmama rağmen sinirimi bozdu bu Türk futboluna bir hakarettir sizce?

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• Hakaret değil bunlar gerçekler ne başarımız var ki sen olsan ne düşünürdün kendini onların yerine koy . adamlar 9 kere kupayı kaldırmışlar bizim ülkede yarı finale çıkabilen takım yok

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bende gördüm bunu...

İyi Galtasaraylıyım.. Adamlar küçüserler tabi..Ama önümüzde iki maç var nolcanı kimse bilemez..

1|1
    0|0
    • Bu karikatür aslında Türk futbolunun nereye doğru gittiğini çok iyi anlatıyor.

• Bana göre dünyanın en potansiyelli altyapısı Türkiye de her sokakta bir futbolcu var her mahallede ama bu çocuklar değerlendirilemiyor ne yazık ki altyapı berbat avrupada yoktan varediyolar resmen 30 milyon ülkeden xaviler iniestalar çıkıyor ama 75 milyonluk bir ülkeden sadece ardalar hakan şükürler çıkıyor sadece.

• Önem verilmiyo işte..

• Getafe'ye yenildiklerini, rezilliklerini ne çabuk unuttular? İşte böyle haysiyetsiz bir takım oldukları için hep ne diyoruz? En Büyük Barcelona. İşte bu yüzden Barcelona

0|0
    0|0
    • bence düşüncen yanlış barcelona stradın her maçta Türk hava yolları reklamının üstüne israil bayrağı asıyorlar messi ye şehitler hakkında soru sorulduğunda beni ilgilendirmez demişti ama Real Madrid ise siyah bantla çıkmıştı o yüzden herzaman Madrid takımlarını seviyorum bu Atletico da dahil.

• Umarım öyledir,sen koyu Barca lısın galiba :)

• Evet çok fanatik.

• Küçümsesinler de tekmeyi vurursak hayırlısıyla daha çok acısın :D

0|0
    0|0
  • biz bu kadar küçümsenecek bir takım olsaydık,mourinho kayseri maçını izlemek istemezdi.

0|0
    0|0
    • Mourihinho şampiyonlar ligindeki oynayacakları her takımı maç öncesi ligde izlemeye gider Man Unt da gitmişti.

• İşte bu yüzden sevmiyorum Madrid efendiyi.

0|0
    0|0
  • Gs real madrid e yakısır ondan :)

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bizdede böylesi var. yerlerse.. link

1|2
    0|0
  • burada bir hakaret yok bence gayet doğal,real madrid de sonuçta bir dünya devi ve böyle bir güç gösterisi yapabiliir.

0|1
    1|0
  • Her zaman yaptığı sey o p**evenklerin

1|1
    0|0
    • Aynen kardeşim birde diğer takımalrı anladımda malaga ya ne oluyo ilk defa şampiyonlar ligi görmüş :D

• bırak başka ülke taraftarını biz birbirimize 20 kat daha ağırlarını yapıyoruz ? Fenerbahçe taraftarının açtığı Rıza efendi 2 ekmek 1 süt Gs taraftarının açtığı beşiktaş ı fahişeye benzetip 100 lira vermesi bir ton örneği var

0|0
    0|0
  • biz kendi içimizde birbirimizi yiyiyoruz ...yabancılar ne yapamaz ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...