Hııt antrenman ve agırlık antrenman programi nasil oluşturabilirim?

Kilo vermek için yapmak istedigim spor programini bir türlü oluşturamadım. Evde yapacagim, okul ile birlikte yürütecegim program lazım bana lütfen yardımcı olun. Önereceginiz video, program veya takip ettiginiz antrenörler varsa benimlede paylasin. Tesekkürler

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kilo vermek için kardiyo ağırlıklı bir program uygulaman gerekiyor. Her vücut tipi bir değildir, her kişiye özel olarak program hazırlanması gerekir. Bunun içinde uzman yardımı alman gerekli, benim tavsiyem uzman yardımı almalısın. Aksi halde evde tak başına yapılan yanlış antrenmanlar, ciddi sorunlar oluşturabilir. Yanlış hareketler disklerinde kayma, yanlış pozisyonlar yanlış gelişime sebep olabilir.

Devlet hastanelerinde diyetisyenler mevcut. Randevunu alıyorsun, ücretsiz şekilde kilo vermen için senin tetkiklerin yapılıyor, ayrıca sana uygun bir diyet programı hazırlanıyor. İlk olarak bunu yaparak başla. Doktorun ayrıca seni spor konusunda uzman olan birisine yönlendirecektir. Oradanda spor porgramını alabilirsin. Bu işler ileride sıkıntı çekilmemesi için ciddiye alınmalıdır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• sadece agirlik antrenmani yap haftada 3 kez bide 3 kere 45dk low intensity cardio yap yeter yoksa recovery sorunlari yasarsin fizigin berbat olur

0|0
    0|0
    • Tesekkurler

• sen dinlemiyosun ki spor salonuna yazilimisin? eger oylese haftada 3 kez agirlik yap monday wednesday friday front squat back squat latt pulldown overheadpress barbell row bunlari yaptiktan sonra 45 dk yuru yemegini normal ye kilo verirsin yavas yavas acile etme lifestyle olsun

• Anladım teşekkürler.

• öncelikle yoksa bir ağırlık seti al evine. youtubeden omuz gögüs kol kasları ıcın yapabılecegın hareketleri öğren. sonra o hareketleri 4 set 15er tekrar hergün yap. bunun dısında ensene yatay sekılde uzun bır cubuk koy onu oturdugun yerde belinle beraber sağa sola hergün 10dk çevir. hergün 2 bardak yeşilçay iç içine limon damlat.

0|0
    0|0
  • Antreman programı hazırlat.

0|0
    0|0
  • Kilo vermek için bilmemde kas yapmak için verebilirim program 😊

0|0
    0|0
    • teşekkürler. Kilo verirken sıkılaşmak için agırlık programıda yapıcam tavsiyeleriniz varsa paylaşabilirsiniz.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...