Acaba neden böyleyim :(

Selam :)

Kendımden bahsetmem lazım neden böyleyım ve ne yapmalıyım fikirlerinize ihtiyacım varr ?

Hiç bir zaman hiçbir şeyin iyisini düşünemem herşeyın sonucan en ıyı seyın bıle sonunda bir kötü şey olacagına ınanır bunu beklerım olmazsa bıle kendım yaratırımm

Sevgilimme daha cok cektırmemle beraber hiç kimseye iyi davranamıyorum sinir etmekk özellikle üzmek çook ghoşuma gidiyo ne yaptıgımın farkına onların bana anlattıgı zamanlarda varıyorum ve ozaman uzuluyorum

Herkesın ozellıkle kendımın hep eksı yonlerını goruyorum hıc ıyı bısey bulamıyorum. En sık kulladıgım kelıme Sananee Banane Bılmem Falan fılan ıstee sızde neden ve ne yapmalıyım. Bu arada acı cekmek cok hosuma gıdıyo :/

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bence bu tutumunuzun sebebi,bugüne dek karşınıza sizi gerçekten mutlu edecek bir olay veya bir kişi çıkmamış olmasıdır.Bu durum değiştiğinde,bu tutumunuz ve pesimist yanınızda değişecektir.

Belkide geçmişte sizi çok üzen bir konu olmuştur veya çevrenizde gelişen tatsız olaylar sizi bu psikoloji ve davranışa yitmiştir.Şu an üst bilinçte hatırladığınız kötü bir olay olmasa bile,bu bilinç altınıza yerleşmiş olabilir.

Yeri geldiğinde biraz gamsız,yeri geldiğinde de duyarlı olmaya zorlayın kendinizi ve inanıyorum ki bu durumunuz zamanla değişecektir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• geçmişten kaynaklı..normal zamanla değişirsin..

0|0
    0|0
  • Alan memnun değildirde sen memnunsan yapacak birşey yok.

Nasıl bakarsan öyle görürsün.

0|0
    0|0
  • açıkçası ilk yazdıkların bir şeyin en kötüsünü düşünmek bendede var bu özgüven eksikliğinden kaynaklanıyormuş..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...