Aziz Yıldırım.. Galatasaray bu ülkenin tek şikeci takımıdır diyor ne düşünüyorsunuz?

Aziz Yıldırım Galatasarayla ilgili flaş iddialarda bulundu.. Yıllardır Galatasaray şike yapıyor.. Hatta Türkiyeye şikeyi getiren takımdır dedi.

Daha gecen yıl aldıkları ferhatlarla veysellerle gelen şampiyonlukta bunun sadece kulak kısmı..

Siz ne düşünüyorsunuz aziz Yıldırımın açıklamaları için?

• Aziz Yıldırım haklı. Galatasaray zaten şikeci bir takımdır
    45% (5)42% (11)43% (16)Oy Ver
  • Haklı bulmuyorum konuşuyor işte
    55% (6)58% (15)57% (21)Oy Ver
  • Fikrim yok
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Arkadaşlar Aziz yıldırım galatasarayın şike yaptığı maçlardan bir kaçının ismini bile verdi.
8-0 ankaragücü,
malatyaspora teşvik için verilen arabalar,
eskişehir maçında kaleciye sağa at sola at direktifleri,
bursapor kalecisini ayarlama,
yine geçtiğimiz yıl ferhatlarla stancularla alınan şaibeli şampiyonluk sadece bir kaçı..
eğer böyle ise ki doğru olduğunu düşünüyorum ozaman gsyede bir soruşturma açılması gerekmiyor mu sizce? siz neler düşnüüyorsunuz?

0|1
2|15

En İyi Kız Görüşü

• Şıklardaki sonuca bittim siklarda bile galata şikeci diyorlar ulan ya herkez galatasaray ı şikeci biliyor 😂😂😂😂😂😂😂

0|4
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Aziz bozuk saat gibi arada doğru konuşuyor. Ankaragücünü 8-0 yenerek şampiyon olan , malatyaspora teşvik vererek şampiyon olan Beşiktaşın iki şampiyonluğunu çalanları biliyoruz. Adnan Polat , ben yapmadım ama daha önce yapılandı diyemem derken neyi kast etti düşünün?

Google a bile Türkiyeye şikeyi getiren takım yazınca karşına otomatik olarak gs çıkıyor

0|2
    0|0
    • Sende şikeli sezonda ankaragücünü 6-0 yeniyorken ne oluyorsun hani averajla şampiyon olduğunuz şikeli sezon

• Gs tam sinsi bir yılan resmen. Ne pislikler yedi yıllardır sorsan kendilerini sütten çıkmış ak kaşık sanır

• Neyin ne olduğu çok açık , pisliklerini örtmek için teşvik denilen pisliği çok hayırlı bir is gibi göstermeye çalışıyorlar
      https://m.youtube.com/watch?v=zZaU1ngntA8

Kızlar Ne Diyor 1

• şerefsiz 4 yedik demiyor da lafı çeviriyor

0|2
    0|0
    • çok konuşuyor tabi haklısın. ama bu konuda haklı bence aziz yıldırım.

Erkekler Ne Diyor 14

• Doğru söylemiş. Gördüğünüz gibi gs boyu kadar bir b**un içine batmış. Kim derdi burak yılmaz çine gidecek 😄😄

0|2
    0|0
  • dogrulari söylemiş

2|2
    0|0
    • evet. gs nin gerçek yüzünü su yüzüne çıkarmış resmen

• Avrupada şikeden ceza almış bir takımın Başkanının pardon sahibinin bize şikeci demesi cidden komik. Türkiyeye şikeyi Galatasaray getirmiştir diyen zatlara sormak lazım 3 Temmuzdan önce şike kelimesi ne anlama geliyor o nu bile bilmiyordunuz Galatasaray ın şike yaptığı kendi pislikleriniz ortaya çıktıktan sonramı aklınıza geldi.

0|0
    0|0
  • Galatasaray şikeden ceza aldı mı Hayır
    Fenerbahçe şikeden ceza aldımı EVET
    FENERBAHÇE TÜRK FUTBOL TARİHİNİN YÜZ KARASIDIR

1|2
    0|0
    • Fenerbahçe avrupaya Türk takımlarını tanıtan takımdır balkan kupasını biyerine monte et.

• ama bu gs nin şikeci olmadığını göstermezki?

• Doğru söylüyor ligde potaya sokmak icin ellerinden geleni yapiyo her turlu kurulus..

0|1
    0|0
  • Şike yapmayan takım mı vardı Allasen? :O GS hep bir fazlasını yaptı ama... NET.

0|0
    0|0
  • kişi kendinden bilir işi

0|0
    0|0
  • Ağzı olan konusuyovvvv 😀😀

0|0
    0|0
  • Ben fener ağlama diyorum

0|0
    0|0
  • aziz yıldırım bir daşşaklarımı yesin hele

0|0
    0|0
  • he de geç

0|0
    0|0
  • 20 yıl önce falan beşiktaş ve galatasaray şampiyonlukta yarışıyordu galatasaray ankaragücünü 8-0 yenerse şampiyon olacaktı ve galatasaray 8-0 yenmişti şampiyon olmuştu. bu o yıllarda çok konuşulmuştu şike şike diye dönemin tff başkanı günahını almayım ama sanırım galatasaraylıydı ve soruşturma açmamıştı ve bu maçtan sonra ankaragücü ligde zor zamanlar geçirmesine ramen borçları olmasına ramen süpriz bir şekilde nereden eline para geçtiyse borçlarını uzatıp transferler yapmıştı.

0|3
    0|0
    • Hep laf bunlar kanıtlayamayacak sözleri nasıl bu kadar basit söyleyebiliyor sunuz anlamıyorum

• peki sana bir soru acaba ankaragücü maçı 8.0 değilde 1.0 bitseydi ne olurdu hiçbirşey olmazdı gene gs şampiyon olurdu biyerinizden şikenizi örtbas etmek için masal uydurmayın ha şu var o sezonun önceki sezonda bjk şampiyon olmuştu averajla ve o averajı nasıl düzeltti bir fikrin var mı benim var yemeden adanaya 10 attı sen şimdi şerefli galibiyet dersin bende hadi ordan diyorum

• @rooster ga nin şampiyon olması için 8 -0 yenmesi gerekiyordu. 1-0 la şampiyon olamazdı

• Evet şike şike 4 yıldız taktık.

0|0
    0|0
    • ama gerçek yüzünüz çıktı ortaya

• Sen once şike surecinde beşiktasin iade ettifi türkiye kupasini açikla

• olsun. yıllardır türk futbolunun içinde.. neyin ne olduğunu biliyor.. daha sıkıştırsan neler açıklar gs ile ilgili.

• Çok doğru söylemiş

0|1
    0|0
Yükleniyor...