Sporla kilo almak?

Spor yardimiyla kilo alan arkadaşlarımız varmi? Varsa bilgi verebilir mi?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Evet spordan sonra 10 kilo aldım, 2200-2500 civarı kalori alırdım, bu beslenmede protein ve karbonhidrat ağırlıklı olurdu😄 eğer diyetisyenden diyet listen varsa sende ona uyarak alabilirsin, yoksada yaptır işte 😄 ha ben diyetisyene gitmeden kilo aldım ama gitmekte fayda var, o sana en sağlıklısını önericektir. Basarılar 😄

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bwn degilim de vardi bir arkadasim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• spor yardimiyla duzenli kilo alirsin. Yani normalde kilo alip basen ve gobek yapacagina kilo vucuda duzenli dagilir.

kilo islerinde (kilo alirken ve ya zayiflarken) %70 diyet geri kalani spor ve duzenli olmaktir.

0|0
    0|0
  • Düzenli Beslenme + Düzenli Spor + Düzenli Uyku Sizi olmak istediginiz kiloya getirir fazla ise aşşagı az ise yukarı...

0|0
    0|0
  • Mümkündür.

0|0
    0|0
  • sporla kilo alırsın ama çok iyi beslenmen lazım

0|0
    0|0
  • Var spor salonun yazil

0|0
    0|0
  • spor yaparak bolca beslenmelisin

0|0
    0|0
  • Ben sporla 10 kilo aldım. Spor yapınca mecbur kasların gelişiyor, hacmen büyüyor. Tavsiye ederim..

0|0
    0|0
    • Peki diyet programına tmamne uydumu ya da rk gıdalar aldın mi protein tozu vss

• Teşekkür ederim 😊

• Rica ediyorum. Kolay gelsin. :)

• spor zayıfa kilo aldırır
    kiloluyu zayıflatır.

0|0
    0|0
  • Evet, sitenin Master Trainer'ları birazdan gelir Personal Traning pazarlamasına :D

0|0
    0|0
  • Yardim edebilirim

0|0
    0|0
  • Spor yaparken börek yiyenleri çağırıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• öyle bir şey olamaz ancak yediklerinle ilgili spor kalça da büyütmez aslında yediğin besinlerle alırsın

0|0
    0|0
  • Kaslandırarak kilolu gibi gösterir gibi geliyo bana. Yanlış biliyor olabilirim

0|0
    0|0
Yükleniyor...