Kendim çalışıp alsam daha mı iyi yoksa ablam alsın mı?

sabah sabah ağlıycam ya sinirimden.. ben profesyonel fotoğraf makinası istiyodum. bir yer elden taksit yapıyo ama üstüne nerden baksanız 500 tl kar koyuyo. ablam adıymanda aradım ya sen kredi kartını ver ya da ben burdan alcam makinayı dedim. 2 ay bekle ben kredi kartımı verym ağzına kadar dolu dedi tamam dedim. dün 2. ayımız doldu bu arada da tayini çıktı ve yanımıza geliyo normal de bugün gelcekti yarın da çıkıp alacaktık makinayı. aradı kuzenim 1 gün daha kal gezelim demiş ya kaç defadır atlatıyosun gel dedim bana tamam dedi bir kaç gün sonra kuzenim aradı işte izin verde kalsın falan dedi baya bozuldum tamam dedim. annem de demş bir sabah kahvaltısı için ne gün erteliyosun die neyse anlıycağınız bugün de gelmiyo ve haftaya alıncak ona göre... ne dersiniz vazgeçeyim mi? yazın kendim çalışırım alırım diyorum?

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• Ablana bir daha bahsetme güzelim , geldiğinde sana söylerse hadi gidelim alalım gider alırsın , ablan sonuçta sana istediğin bir şeyi alabilir ekonomik gücü var ise , ses etmezse eğer yazın çalışır alırsın hatta alır çalışır ödersin , tamah etmemiş olursun kimseye ...

2|0
    0|0
    • büyük ihtimalle alalım der. o zaman şimdi aldırırım yazın çalıştığım da 500 500 anneme veririm makinanın parası diye.. çok teşekkr ederm

• aynen balım , rica ederim ..

Erkekler Ne Diyor 8

• bedava sirke baldan tatlıdır..

0|0
    0|0
    • bi yerde gurur da ağır basıyo

• 2000 tl lik makinenin gururundan nolcak..ayrıca ablaya anneye babaya kardeşe gurur olmaz..

• çok acele etme 500 tl büyük bir rakam ona ödeyeceğin parayı başka şeylere kullanablrsn o yüzden ablanı beklemelisin bnce

0|0
    0|0
    • 500 değil 1500 tl lik istiyorum. iyi de benim yerimde bekleyen kuzenimin yeğenlerinden biri olsaydı o şimdiye kadar gelirdi. ablamın gözün de hiç mi değerim yok ya.. gün saydığımı biliyolar

• tamam teşekkür ederm :)

• Rca ederm :)

• buda moda oldu, sırf face de profil resmi için profesyonel makine almak

1|0
    0|0
    • siz burda insanlara fikir mi verceksiniz yoksa saçmalayacakmısınız? önce bir sormalısın bu makinayı nerde kullancaksın diye sonra çok istiyosan yaparsın yorumunu

• off offffffffffff

0|0
    0|0
  • ben sana bu konuda yardımcı olabilirim

0|0
    0|0
  • herkes kendini fotograf sanatcisi zannediyor...

0|0
    0|0
    • ya sen ruh hastasımısın? burda sana ben profesyonelim dedim mi? zaten sinirim bozuk saçma sapan yorumlar yapıp insanı iyice çileden çıkartma

• ruh hastasi olan sensin , ben bir makina icin aglamam senin gibi ;)

Nürnberger

0|0
    0|0
    • ben makina için ağlamıyorum sen bunu anlamıycak kadar basit düşüncelisin

• 20 yaşımdayım hayatımda abimden borç almadım borç verdim hemde hiç çalışmadım ::D

ben fotoğraf bile çekinemiyorum.makine yok telefon varda zaten tip yok mal gibi çekiyor

0|1
    0|0
    • normal de ben de kendi kendimi idare ediyorum.. kız döndü sen kredi kartı al kendine ben öderim dedi aldım kredi kartını daha 1 ay bile ona ödetmedim. çok nadir param olmadığında kontör isterm 3-4 aya yollarsa bir 30 tl yollar

Kızlar Ne Diyor 2

• şu profesyonel makineleri eline alıp ulu orta şlak şlak foto çekenler kıl oluyorum..

ne halin varsa gör.

0|0
    0|0
    • ben ulu orta çekenlerden değilim güzelim.. eğer biraz ararştırırsan insanlar bu şlak şlak dediğin şeyden para kazanıyolar.. bişey yapmayı bilmiyosan insanlar çamur atmayı da keseceksin..

• evet anladım sen bir ergenussun :)

• püff ergenler bir bitin ya.

• bence kendin calisip alman daha iyi olur :)

0|0
    0|0
    • şimdi ona aldırıp yazın da çalışınca parasını vermeme karar verdik :) bu nasıl?

• O zaman alsin, sende yazin calisinca odersin :)

• :) tamam teşekkür ederm

Yükleniyor...