Sağopa Kajmer'in en sevdiğiniz beğendiğiniz şarkısı hangisi?

uzun zamandan beri ilk defa soru soruyorum hrkesin cevaplarını bekliyorummm:)) ben link aslında her sarkısını ayrı ayrı seviyorum ama bu sarkının sözlerini çok seviyorum birde bir pesimistin gözyaşlarını çok seviyorum

Güncellemeler:
yorum yapan herkse ayrı ayrı teşekkür ediyorum:) link

link link bu sarkılar size armağan olsun güncelleme için kızmayın:)

0|0
16|41

En İyi Kız Görüşü

• baytar...ama çok eskiden dinlerdim o adamı..reistir kendisi...:D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 41

• Baştan sona turntable olduğu için bu. link

diğeri de bu //youtu.be/GEfvXmp0I8Y

başka da şarkısını dinlemem, sözleri çok karamsar geliyor bana, dinleyen dinler, zevk meselesi tabii ki. Ne de olsa, zevkler ve renkler tartışılmaz. :)

0|0
    0|0
  • olmayan şarkısını beğeniyorum ben...

0|0
    1|0
  • Sagopa Kajmer candır tüm rapları mükemmel ama benim için Galiba,iyi bilirim ve merhametine dönün yeri ayrı.

0|0
    0|0
  • muamma ,vasiyet ,bir dizi iz ,sen yakın ben uzak, manatonluk maratonu ,düşersem yanarım .. aklımdakiler :D

1|0
    0|0
  • ben teker teker söylemek yerine albüm olarak söyleyeyim :)

2008 - Kötü insanları tanıma senesi (Tüm şarkılarını severim)

2009 - Ateşten gömlek, hep taaruz var, aşk yok artık,muamma, beslenme çantam, hain

2010 - Bendeki sen albümü (Tüm şarkıları ayrı severim)

2011 - Saydam odalar

Kısaca Sagopa kajmer hayranıyım ve 14 nisanda Bostancı gösteri merkezi Sagopa kajmer Pesimist Orkestra biletleri satışa çıkarılmıştır :)

0|0
    0|0
  • hey dostum biri sagopamı dedi dur bakalım en sevdiğim vasiyet ,susmak için ama galiba, buda sana gelsin az önce doğdum

halatım yirmi yedi boğum

sele gitti ağustosum

vasiyet etmek istedim şarkılarımı kızıma

hep sonunda kendimi vurdum.

şarjörü doldurdum

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • sagopa kajmerden nefret ederim

1|0
    3|1
  • İstinalar Kaideyi Bozmazdı bir aralar ama artık seçim yapamıyorum hepsi Birbirinden güzel Ne de olsa ÜSTAD SAGOPA KAJMER . !

0|0
    0|0
  • Ateşten gömlek link

0|0
    0|0
  • sapoga kajmer dınlemıyorum

0|0
    2|1
  • her sarkısı ayrı bır guzel ve o sarkıları canlı canlı dınleyebılmek ayrı bı guzel.

merhametine dön, bir kulaç daha atsam karadayım, ben hüsrana komsuyum, kendim için

0|0
    0|0
    • offff evet ya herkes buraya bir sarkı adı yazınca yaa bunuda cok eviyorum ben diyorum:)))) izmire o kdr geldi bir canlı izleme sansım olmadı:((((

• link buda benden sana gelsin. biraz kötü ama kendi çekimim

• teşekkür ederm:))

• sagopa efendi adam ama hiç dinlemem rap

0|0
    0|0
  • Gölge haramileri

0|0
    0|0
  • baytar, wesselam

0|0
    0|0
  • Nefes bile almadan

0|0
    0|0
  • ıkı tanık bagdat

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Ben Bana Kendim için Lazımım hatıram olsun sana şarkım lapa lapa kar yağsın manzaralarımı beyazlara boyayım ben.Bügün Ölebilirm.Şu an Ölebilirm.Her an ölebilirim. Cidden her şarkısı ayrı bir değer tam bir ustad.

0|0
    0|0
  • sagopanın en beğendiğim şarkısı : Al bide burdan yak..

0|0
    0|0
  • ıstakoz ayrı güzel

0|0
    0|0
  • hangi birini sayayım. ama en en beğendiğin parçası hangisi dersen "merhametine dön" derim. tabi bunun dışındada neredeyse tüm parçalarını severek dinliyorum.

0|0
    0|0
  • Ben bana kendim için lazımım hatıram olsun sana şarkım lapa lapa kar yağsın manzaralarımı beyazlara boyarım bennn :) Dediğinin gibi bütün şarkıları mükemmel.Sırf şarkı olsun diye yapmıyo adam anlam katıyo şarkıya

0|0
    0|0
    • haklısınız:))) ben bana kendim için lazımım sözü beni derinden etkilemişti tek basına bu cümle yetiyo.

• Aynen öyle.Benim tüylerim diken diken oluyo bu adamı dinlerken.Hayatı anlatıyo şarkılarıyla.Bi bana mı oluyo acaba:)

• Hepsi o kadar güzel ki seçim yapmak çok zorluyor. İçimdeki şeytanın ensesindeyim diyorum..

0|0
    0|1
  • gorduklerime inanmam gerek

0|0
    0|0
  • bir dizi iz güzel

0|0
    0|0
  • kopya kalpler

0|0
    0|0
  • Baytar, Ateşten gömlek, merhametine dön, ıstakoz... İzmir'e geldiğinde gideceğim :)

0|0
    0|0
    • izmirde gelirse umarım bu sarkıyı calar sagoyu ilk bu sarkıla tanıdım ve sevdim:D link

• ben b, sarkıyı bir daha dnlemem için aradan 1 hafta gecmesi lazım:D ki sago böyle değil sıkmıyo rapleri:D eskiden çok asırı hergün dnlyordum ve neredeyse bütün sarkılarını ezbere biliyorum dinlemekten:D bende kötü etki yapmıyorum vallahi hosuma gidiyo :D

• heımm iyi dinlemeler o halde sana :)

• beyaban ve dessas

0|0
    0|0
  • Ateşten gomlek

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 15

• Bir kulaç daha atsam karadayım,

Ben hiç böyle bir denize dalmadım,

Üzerimde pantolonum artı ayakkabılarım,

Ha gayret !

Bir sene fırtına üzerimde dolunay,

Gün yüzü asmış, dalgalar boyum aşmış,

Nefesime gücü bahşet Mevlam

Bir kulaç daha atsam olur evelAllah.. :)

link

0|0
    0|0
  • Odamın hayaletisin, sessizliğine aşığım...

Sago adam ya, bilmeyen bilmez..

0|0
    0|0
  • Sagopa KAJMER // Galiba :)

0|0
    0|0
  • Hepsini seviyorum

Ateşten gömlek diyeyim

Gölge haramileri.

1|0
    0|0
  • Beyâban,bâranın yaşı gözümün,özü bednam salmış hüzünümün yüzü gülsün. Ahvâlim suskun,dokunan bana mendil tutsun.

0|0
    0|0
  • Sağopa nedir ya.Şikayetname,Marifetname,Çaçaron,Beyaban.Kısacası bu kadar dinle uğraşmadan önceki adam gibi rap yaptığı zamanların şarkıları

0|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Her sarkısında ayrı bir mesaj bir anlam var.. Ama en cok dinledgim vesselam ve ıstakoz

0|0
    0|0
  • link ben cook sever dinlerim yaaa

0|0
    0|0
    • evet yaa her sarkısı anlamlı sözler etkileyici müzik kalbe işliyo:)))) gerçekten bu alemin en iyi rapçisi.

• kolera ile olan düetlerinden çok fani yi seviyorum çok harika>D

• aynen yaaaa :D katılıyorum sana :D

• Baytar:) Galiba:)

0|0
    0|0
  • yakın ve uzak

0|0
    0|0
  • mevsimler gibisin, iyi bilirim , galiba. ne kadar dinlersem dinliyim sıkılmıyorumm :)

0|0
    0|0
  • Baytar, beyaban, galiba, bu böyledir

0|0
    0|0
  • Mevsimler gibisin,kürdan kollar,hain,tadı yok

0|0
    0|0
  • Istakoz .

0|0
    0|0
Yükleniyor...