Önünüze çıkan engelleri nasıl aşıyorsunuz?

Herkesin hayatında bir sürü engel çıkıyor iş,aşk,sağlık,maddi bir sürü engelle karşılaşıyoruz. Siz bu engellerin üstünesinden nasıl geliyorsunuz neler yapıyorsunuz ? önünüzdeki engel aşılması imkansız bile olsa hatta onu aşmak için yüzde birlik bile şansınız olsa yinede üstüne gidermisiniz yoksa bırakırmısınız?

1|0
11|12

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• Birçok şey için hiç durmadan yıllarca mücadele ettim, hiç kolay gerçekleşen birşeyim olmadı; herşeyi dişimle tırnağımla kazıdım; şimdi çok yorulduğumu hissediyorum. yine de mücadeleden başka yol yok...ancak, duygusal ilişkilerde "tek taraflı" mücadele edilmiyor bunu göz önüne almak lazım..bu tarz bir durumda "karşımdakinin de emek vermesi" gerekiyor; aksi takdirde devam etmem.

0|0
    0|0
  • İş=okul oluyor şu'an,pes etmeden çalışıyorum..başarısızlıklarımı umursamam kazanana kadar

aşk=daha olmadı:)olursa sevmeyeni umursamam..

sağlık=dua,tedavi..elden ne gelirse:)

maddi=sabır+şükür..:)=mutlu son

İmkansız bile olsa sözüne cevaben...İmkanın sınırlarını görmek için,imkansızı denemek lazım..İstanbul Fatih'i:)Önemli bi'mevzu ise,ihtimalleri önemsemem herhalde..çabalamak da bir nevi kazanmaktır.

0|0
    0|0
  • Etrafından dolanıyorum.

0|0
    0|0
  • zamanla birlikte çalışıyorum.. allah vergisi bir sabrım ve kibirden yoksun hırslarım var...bir işi bırakmam için o işteki şansıma değil o işin doğruluğuna ve insanlığa, bana kazandıracaklarına bakarım.şansa pek inanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Sabır gayret zaman tatlım ama bazı şeylerde vardır ki malesef sonuç hep aynı oluyor :(

0|0
    0|0
  • 5*** Abimm

Her ne kadar imkansız gibi gözükse de İnandığım şeylerin peşinden sonuna kadar giderim...Gerçekten istiyosam engel falan vız gelir bana..

0|0
    0|0
  • Kahve fincaniyla gidiyorum uzerlerine, cozulurse ben basardim cozulmuyorsa kismet.

Donerse senin lagmacunsa benim nfvmfnm

0|0
    0|0
  • engelleri deviriyorum böyle sonra üstüne çık ez geç.

0|0
    0|0
  • sabır ve gayret

0|0
    0|0
  • akıl sabır idrak ile...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• pozitifsen birde mücadeleci ruha sahipsen. Heleki hırsı ve yenilmeyi sevmeyen bir insansan. Dertmansız dertler hariç herşeye çözüm buluosun ;)

0|0
    0|0
  • sabır, iyi değerlendirme ve bilgelik ile tabi ki. bilgeliğin bana ait olması gerekmiyor. başkasının verdiği fikirlerde değerlendirilir. sonuç olarak bunu daha önce yaşamış insanlara danışıp bunun çözümleri, çözümlerin sonuçları ve gidebiliceğim yollar hakkında bilgi alır ondan sonra aralarından birşey seçerim. he çok zordur aşamıyorumdur ne yaparım? hatta ilk karşılaşanda ben olayım sorunla... çözmek için sonuna kadar üstüne giderim. eğer yapamazsam ziyan yok iyi bir amaç için uğraşmışımdır. yapabilirsem? hiç kimsenin daha önce karşılaşmadığı bir sorunla karşılaşmışım. ve onu çözmüşüm! kitap yazarım. yaşadıklarımı anlatırım :D

0|0
    0|0
  • sonuna kadar kurcala..kolay olanı herkes yapar..

0|0
    0|0
  • Yastığa başımı koyduğumda ''acaba ne yapmalı'' dediğim çok oluyor. Düşünsene koskocaman bir dünya var. Farklı yaşamlar, farklı koşuşturmacalar. Ne kadar zora geldiğimi kendime soruyorum. Mızmızlanıp ilk durakta inmiyorum. Her zaman iyi şeyler olmalı ve bunu hak ediyorum ''diyorum''

Burnumu kedimin karnına gömüp mışıl mışıl uyuyorum.

0|0
    0|0
  • Çok şanslı biri olduğuma inanıyorum ve şansım hep bir şekilde dönüyor. Nasıl oluyor anlamıyorum ama beni her zaman ipten alıyor şansım.

0|0
    0|0
  • Dua ile aşmaya çalışıp, İman ile geçmeye çalışıyorum. Yazdığın şeyler fani dünya için önemli kavramlar ama diğer tarafı düşünmek daha çok mutlu ediyor beni. Zaten Allah hayırlısı neyse onu veriyor diye düşünmekteyim. Bugünlerimize de şükür.

2|0
    0|0
  • güç bulmaya çalışıyorum geçmişte yaptığım iyi şeyleri hatırlatıyorum ve direniyorum gücümü toplarım tek sorun zaman oluyor

0|0
    0|0
  • Bir işik varsa her zaman umut vardır gereğini yapar elimdeki tüm imkanları kullanırım geriside bekleyip duva etmeye kalmış. Nasıpte varsa olur. Yoluma çıkan engel olursa ya etrafından dolanırım ya da ezer geçerim :))

0|0
    0|0
  • sırıkla yüksek atlama yaparak. e bazende tutmuyor tabi...

0|0
    0|0
  • sabrederekkkk

0|0
    0|0
  • engele bağlı

0|0
    0|0
  • zor durumda kaldıgında ATATÜRK gıbı dusun

0|0
    0|0
Yükleniyor...