Burak Yılmaz in Çin'in Beijing Guoan takımına transfer olması Galatasaray'in performansını nasıl etkiler?

Burak Yılmaz, Cin'in Beijing Guoan takımına transfer oldu. Sizce Galataray yönetimi doğru mu yapti yanlis mi? Burak Yılmaz Galatasaray ve Turkiye' de miladini doldurmus muydu?

• Galatasaray'in performansi artar
    20% (2)18% (2)19% (4)Oy Ver
  • Galaasaray'in performansi olumsuz etkilenir
    50% (5)45% (5)48% (10)Oy Ver
  • Degismez, Farketmez
    30% (3)37% (4)33% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaş önce yerini doldurdu sonra adam sattı
    Gs zaten ihtiyaç olan forvet bölgesine adam almadan sattı , buraktan kurtulmak iyi olsa da forvetsiz kalmak kotu etkiler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben Burak Yılmaz'ı çok severim ama gitmesinin Galatasaray'ı kötü etkileyeceğini sanmıyorum. Gitmesini istemezdim fakat gitmesi iyi oldu.

Gol kralı olan Burak nerde bu Burak nerde? Elbette Kral olarak kalacak fakat bence futbolunun üstüne katması lazım :)

0|0
    0|0
  • Takımda golcümüz kalmadı umuta kaldık

0|0
    0|0
  • galattasaray için kötü oldu bu sene 6. olurlar kesin

0|0
    0|0
    • Bence de kötü oldu

• eğer transfer yapsalardı gitmesi iyi olurdu şimdi elde sadece umut kaldı

Erkekler Ne Diyor 5

• Burak zaten etkisiz elemandı bu sezon bir katkısını görmedim açıkçası. Yerine Sinan bile oynayabilir sorun yok.

1|0
    0|0
  • Sinan Gümüş çok yetenekli bir oyuncu ama tecrübesi olmadığı için hiçbirşey yapamaz Avrupada. Umut Bulut zaten artık şanssızlık abidesi oldu. İlk 4 bile hayal olabilir

0|0
    0|0
  • Zaten forvetleri yetersiz ne kadar salakça bir iş yapmışlar yav

1|0
    0|0
  • perfonmasn nasıl artsın zaten gs nin attığı gollerin yarısını burak atmış forvet hattı zaten iyi değildi

0|0
    0|0
  • gerçekmi nezaman sattılar

0|0
    0|0
    • 1 saat kadar önce

• kaynak sağlammı kaça satmışlar

• Son dakika bütün kanallarda gecti, onu bilmiyorum hadi butun kanallari gectim , ntv ve ntvspor son dk olarak veriyorsa benim icin bitmistir olay, kesin bilgi yani

Yükleniyor...