Sevgiliye kavga anında o* demek

Sevgilimle tartıştık ben sınırle o* dedım kız ağladı bende pişman oldum üzüldüm ama ağızdan sinirlede olsa çıktı bı kez şimdı onu affetırmek için bişey yaptım benı sevıyo kalbimdesın ama hayatındam sildim senı dedı bı kaç gün önce şimdı mesaj atıyo napan ne eden nerdesın dıye bende mesaj atıyom kız benı affettı heralde mesaj atıyo konuşuyo benle ayrıldık ama o gerı dönmek ıstıyo bende gerı dönmek istiyom ama yüzüm yok onu ne kadar çok sevsemde eskısı gıbı olamayız gerı dönmeyı ben açıkcası fazla istemıyom yüzüm yok ama çok seviyorum kızı napayım ben akıl verın

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• bence sen o kızı sandığın kadar çok sevmiyosun sevsen o kelimeyi söyleyemezdin

1|0
    0|1
    • benden iyimi bilicen ya valla sevıyom sınırle dendı o söz pişmanım elden ne glir çok sevıyorum

• sinirle dedım dedım bıdada demıcem akıllandım pişmanım geçici heves değil buna emınım gerçekden sevıyorum beynımle degıl kalbımle hareket edıom

• sinirle bile olsa söylenecek şey mi .. düzelir gönlünü almayı bilirsen ..

0|0
    0|0
    • söylenecek şey değil gönlünü alıcam duzelır ama benim yüzüm yok onu dıyom

• o * kelimesini duymaktansa evde kalmayı tercih ederim. kafamı seveyim ;)

• ya sinirlede olsa söyledık o kadar uzatmaya gerek yok özür diledım seviyosa affeder ben affettiysem oda affeder affetmezse kendı bilir Ben onu affettıysem oda benı affeder seviyosa ki affettide

• bugun bnu dedin yarın sinir anında baska neler diyceksin allah bilir.. kusura bakma ama senn karekterszliğin...

0|0
    0|0
    • sınırle dedım elden bişey gelmıyo affettı sayılır benı ama benım yüzüm yok dıyorum sız oraya takıldınız affettı benı ama benım yüzüm yok eskisi gibi olmayaa bu dıkkatınıızı çeksın dedıklerım degıl agızdan bı kere çıktı elden bişey gelmez

• önemli olan sinir anında kendinizi kontrol etmektir. büyük konusmak istemiyorum ama bir kızın bu kelimeyi kabullenmesi bnce kolay degil..

• evet haklısın

Erkekler Ne Diyor 2

• Sıkıntı yok, barışırsınız..

Ama sinirlenince öyle azına geleni söylemek yok. Dikkat et öyle şeylere.

1|0
    0|0
    • bundan sonra dıkkat edıcem abı sınırıme hakım olmayı öğrencez çektım cezamı =))

• :) kızlar o... lafından aşırı nefret ederler bu arada :) bonusu var o kelimenin :)

• bunu ben yenı öğrendım işte nıye bu kadar aşırı nefrett ederler anlamadm gıttı bonusu neymış =)) biz gıbı olmadıklarını örendm

• Geçmiş olsun artık gelmez o kız:-)

0|0
    0|0
    • nasıl bu kadar emın konuşuyosun yaşadınmı böle bişiy

• 6.sınıftan 19 yaşına kadar sadece bir kızla cıkaydım evlenirdim ilerde:-D

• abicim sen 6da velettın 7 de velettin 8 de velettin 9da çömezdin 10da 11 de adam mı oldun çoçukken çıkmak dıyo hala çıkmak ne lan ergenuss o işlerın sonu yok abıcım tek bı kız bul onu sev adam gıbı sev bundan snra sana tavsıyem o

Yükleniyor...