Kalbimin Haritası ismiyle bir defter alsanız ne düşünürsünüz?

Evet arkadaşlar. Bu defter size sevgiliniz tarafından hediye edilecek.

Çoğunuz için belki de yapılabilecek sürprizler arasında not edilecek. Bu defterde şiirler olacak en sevdiğiniz, müzikler olacak hikayeleri ile anlatacağınız. Bu müzikler defterin içinde bir cd-dvd içinde olacak.

Sevgiliniz ilk dans ettiği müziği, şunu yaparken bunu dinlyordum dediği müziği paylaşacak içinde. Size diyecek '' şunu yaparken bunu dinle'', ''bak şimdi uzan yatağına ve gözlerini kapa şu numaralı şarkıyı aç'', '' mutsuz musun? hayır ben varım yanında. ara beni hemen.(ya da ikinci seçenekler)''. gibi şeyler barındıracak içinde. birkaç fotoğrafınız da olacak tabi içerisinde. arabada dinleyeceği müzikleri koyacaksınız, gitmesi görmesi gereken mekanları yazacaksınız vs. bu defter epey bir kalın olacak.

Siz sevgilinizden böyle bir hediye alsanız ne kadar mutlu olurdunuz? 10 üzerinden puanlamaya geçelim lütfen.

• 10 (on)
    71% (12)20% (1)59% (13)Oy Ver
  • 8 (sekiz)
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • 5 (beş)
    12% (2)0% (0)9% (2)Oy Ver
  • 3 (üç)
    6% (1)0% (0)5% (1)Oy Ver
  • 0.5 (sıfır onda beş)
    11% (2)80% (4)27% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
13|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• çok güzel bir fikir A dedim

buna benzer bir defter verilmişti bana ve sonrasında yazmaya birlkte devam ettik aynı deftere ben ona o bana notlar yazıyorduk çok güzel bir paylaşımdı.seninki daha kapsamlı. bence çok mutlu olur

0|1
    0|0
    • çok teşekkür ederiiiimm :) bazılarında da ilginç bir şekilde ters tepiyor bu hediye. baksana diğer yorumlara sebebini de anlayamadım. sonuçta o defter hazırlanana kadar ki her anında aklında hazırlanan kişi var.

sizin uygulamanız da güzelmiş ama ben tüm defteri doldurdum :D sanırım daha büyük bir defterle bu fikir de gerçekleştirilebilir

• başarır bence yeter ki niyet etsin

umarım bir an önce özleminiz biter :)

• çok teşekkür ederim :)

• Süper bişey ama ben yaptım sadce sarkı falan ac demedim sadece bigün bi yerde duyarsan ayrı olaursak bile dinlemesini istedim yapmamanı isterdim eger o kıymet bilmicekse o deftere yazık olacak cünkü o senin emegin hayatın hayallerin :((( Benm günlük ve siir defterlerim vardı verdim ona cogunu pişmanmıyım bazen evet bazen hayır ıcımde kalmadı sadece ben sevgim icin herseyi yaptım ... Bi saatten sonraa o defterlerin sende kalanlar ayrı bi mana kazanacak ona göre yap degerini bilecekse...

0|1
    0|0
    • ben de hazırladım 1. ayımız dolmak üzereydi ay tamamlanınca verecektim ama ayrılık geldi çattı malesef. çöpe atmaya da kıyamadım. haftaya görüşcez kız arkadaşımla bu ayrılık muhabbetini konuşmak için belki o zaman veririm.

• ben de öyleyim, gurur murur hikayedir benim aşkımda giderim, yazarım, dinlerim uzun uzun. bence seveceksen böyle sevmek gerek

• aynen sadakatsizlik dısında gurur olmamalı askta herseyin bi caresi var Allahta kaderine yazmıssa engelleyecek hicbisi yok; ama duaların askta cok etkisi var ben askımı dualarla hep besledim dua edeceksin ama hayırlısını ben hep derdim ki ne olursa olsun kavusalım secdede yalvardıgım anları bir ben bir rabbim bilir ...

• Harika bi hediye olurdu 10 üzerinden 10 veriririm valla :)) Eski sevgilimde bana bir defter yazmıştı biz ayrıyken duygularını yazmıştı barışıncada vermişti :)) tekrar aşık olmuştum diyebilirim.

0|1
    0|0
  • Benim de aklimda olan biseydi kitap ama boylesi cok cok daha gzl 10 points :)

0|1
    0|0
  • çok yaratıcı... 10 puan ...

0|1
    0|0
  • Yaratıcı :) Kesinlikle 10

0|1
    0|0
  • 10 dedim. Hediye hediyedir mantığıyla.

0|2
    0|0
    • ya ben böyle bir şey hazırladım ama 200 sayfa falan bir defter bu yani 15-20 gün uğraştım ve şu an ayrıyız. yani haftaya görüşcez kız arkadaşımla ama devam etmemiz zor gözüküyor. çöpe atmaya kıyamadım. veda ederken bunu versem problem etmiş olur muyum? yani onun için hazırlamıştım sonuçta. ama bilemedim :/

• Her şey gönlünce olsun. Umarım barışırsınız. :)

• çok teşekkür ederim, inşallah

• cok yaratici bi fikir ;)

0|1
    0|0
  • harıka bı fıkır bu :D a dedım valla :D

0|1
    0|0
  • olmam hemde hiç

0|1
    0|0
    • ciddi misin? ama nedeeeennnnn :(

• elinde 200 sayfa hazırlanmış bir haritadan bahsediyorum. 15-20 günde hazırlanabilecek bir hediyeden. tabi beğenmeyebilirsin saygı duyarım ama belki anlatamamışımdır diye biraz daha gözle görülür hale getirmeye çalıştım.

• sevmiyorum o tip şeyleri

• Bence iyi bir fikir değil. Hiç hoşlanmadığım şeyler bunlar.

0|0
    0|0
    • aptal fareeeeeeeeeeeeeeee :D

• sürprizi kaçar ama öyle yapayım bari

• yani bence de.

• 0.5 o da zahmet edip emek verdigi icin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• eğer şuan ayrıysak 42. sayfaya;

eğer şuan hala sevgiliysek 23.sayfaya geç

...gibi opsiyonel okuma sayfalarıda hazırlarsan çok iyi olur.

işin şakası tabi, giden gitmiştir,zorladıkça sen yıpranırsın.

sayfa 42:

-yazıklar olsun sana.SON

2|0
    0|0
  • Duygulandırdın bizi hafız, puanım 10.

0|1
    0|0
  • Sevgilin çok beğenir mutluluktan havalara uçar sonra sen eve dönünce düşünmeye başlar bu adam bana bu kadar çaba harcıyarak bir şeyler yaptı o zaman ben çok değerliyim. Belki de daha iyilerine layığım...

1 ay sonra da ayrılır senden...

Kadınlar böyledir koçum.

0|0
    0|0
  • c sıkkını sectim. oda sırf hediye olduğu için. tabi sen bi kız olduğun için olaya daha duygusal yaklasıyorsun, bende odunsu yaklastım :))

0|0
    0|1
  • 9.5

0|1
    0|0
  • bende var bundan. tam kaplıyordum, siz geldiniz. link

0|0
    0|0
  • Sevgilimden ise ...10 üzerinden 1...Çünkü o gidince bu hediye benim ölümüme sebep olur muhtemelen...

1|0
    0|0
  • Önemsemem hediyelere bağlamam herşeyi

0|0
    0|0
Yükleniyor...