Erkek soyunma odalarında çıplak gezenler

Yurtdışında bu durumun çok olduğunu biliyorum ama bugün spor salonunun soyunma odasında bu şekilde gezen birini gördüm başta garip geldi ancak helal dedim özgüvene bak ama bence o şekilde dolaşmamalı diye düşünüyorum tamam giyinirken çıkartsın filan ama sonra geri giysin yani dolaşmanın ne alemi var bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• oha tamam yiğidin malı meydanda gerek diye bir laf var ama bu kdrı da fazla =D

1|1
    0|0
  • aa,rezillik..bizde oyle isey ok cok sukur..erkeklerimizin cok utanqacdir..soyunma odasinda ne yaptilklarini bilmiyorum,ama disariya paltolarini bile giyip cikirlar..

0|0
    0|0
  • Evet yurt disinda gayet nornal oldugu dogru ben almanyada okudum ve beden dersinde giyinme odalari erkekler ve kizlari uzaki. Erkekler koridorda bile ciplak gezerdi sirf bu yuzden dersi coook kirdim. Cook igrenc bir bayan olarak dusuncem bu

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• ankarada ikaç kere şahit oldum. Hoş bir durum değil

0|1
    0|0
  • Herkes kendi bedeniyle ilgilenmeyi öğrendikten sonra, kimsenin umurunda olmaz çıplaklık. Toplanıp nüdist partiler de yapıyor insanoğlu. Ne oluyor, partiden sıfır seks ile çıkabiliyorlar, gayet huzurlu bir şekilde. Öğrenciliğimde yurtta kalırken, benimde umurumda olmazdı bazen, ortak alanlarda kısa mesafelerde çıplak yürürdüm. Bakan niye bakar ki? O ortamlarda yapacdak bir şey yok, hiç giremiyorsun çıplaklık stresine, her yer ev gibi rahat değil maalesef. Bir gecede yüzlerce kişinin yıkandığı bir ortak banyoda nasıl davranman beklenebilirdi, lanet olsun...

0|0
    0|0
  • hiç hoş degil türkiyede allhtan böyle bir sistem yok yoksa bizim abazalar saglam kız bırakmaz :D

0|1
    0|0
  • bizim salonda da yabancı bir cocuk var adam free takılıyo sanki normal yürüyomuş gibi geziyo ortada :)

0|0
    0|0
    • Aynen öyle ya o gene yabancıymış bu türktü bide :D

• Ben de öyle rahat takılmak istiyorum ama çekiniyo insan. Birşey derler diye

0|0
    0|0
  • her zaman dal taşak ortadayım :D

0|0
    0|0
  • büyükse gösterip hava atiyordur.küçükse rezil diyorum siz çikarip gösterip onu ezzeydiniz

0|0
    0|0
    • Hocam ona dikkat etmedim görüntüye daha fazla mazur kalmamak için hemen duşa girdim çıktığımda yoktu zaten :D

• görgüsüzlük bence yaptiği

• Pisliklerlerr nerde kaldi ozel hayal:-)

0|1
    0|0
Yükleniyor...