Yürüyüş bandı zararlı mı?

Eve bir yürüyüş bandı aldım, üstüne de laptop koydum. ihtiyaç giderdiğim vakitler dışında sürekli bunun uzerindeyim. işlerimi yapyorum, film izliyorum. hızı 1.5 2 arası ama butungun yuruyorum bunun bir zararı olur mu? yoksa devam edeyim mi?

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• gözlerin zarar görebilir yürürken film izlemekten başka bir zararı olacağını sanmıyorum birde tok karnına yürüme

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• koşu bantlarının zararlı olduğunu bana doktorum söylemişti ben birara fintessa gidiyordum koşu bandını en yüksek ayara alıp koşuyordum deli gibi. sonra öyle ağrılarım olduki ortopediye göründüm ve doktorum koşu bantlarının çok zararlı olduğunu söyledi ama tabi yavaş ayarda yapıyosan sorun olmaz belki

0|0
    0|0
    • sen en ağıra alıp koşmuşsun ondan olmuş ya:) onu ben de yapmıştım. bende ağrı olmadı ama askerden yeni çıkmıştım ozamanalr. gym deki hocam asılma bukadar demişti:) 6-7 iyidir demişti koşu için

• evet yavaşta sorun olmaz diye düşünüyorum.. ayy ben fit olcam diye bitaraflarımı yırtmıştım adeta:D

• ben de uğraşmıştım şimdi de kas kütlesi çok onu azaltmaya çalışıyorum. kötü duruyor:((((

• devam et süper gidiyor..

0|0
    0|0
  • Zararı yoktur ama normal yürüyüş daha sağlıklı

0|0
    0|0
  • yok oyle bisi yurumeye devam

0|0
    0|0
  • super!

0|0
    0|0
  • Nasıl yani hem yürüyüp hem de film mi izliyorsun?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Birşey olmaz hafif tempoda yürüyüşe devam.

0|1
    0|0
  • Yoo bence değil, bir dönem ben de yapmıştım, ancak beslenmeni de ona göre ayarlamalısın...

0|0
    0|0
    • tabi. çok yakıyor vucut. bol bol su ve meyve atıstırıyorum.. simdilik faydalı gibi

• ne zaararı olabilir ki

0|0
    0|0
  • her seyin fazlasi zarar... kalbin tekliyecek allah etmesin tovbe tovbe.

0|0
    0|0
Yükleniyor...