Bir erkeğe gülümsemek hep yanlış mı anlaşılır ki?

Yani sınıfta bir çocuk var tam böyle hababam sınıfının Şaban'ı olur ya öyle. Salak tipli, samimi böyle ne bileyim seviyorum. Sürekli birbirimize dalaşırız hatta bana çirkin der ben ona tipsiz derim. Yani bulaşır durur. Ama geçen gün ikimizinde ailesinin aynı durumda olduğunu öğrendim. İşte ikimizinde annesi babası ayrı, babamızda kalıyoruz falan filan.. Yani onu seviyorum ama bu hoşlantı şeklinde değil sadece arkadaş olarak. Resim dersinde uzakta oturuyordu ona baktım oda baktı gülümsedim. Yani bu yanlış bir davranış mı sizce? Beni yanlış anlamış mıdır?

Güncellemeler:
sınıfta hoşlandığı biri var bu arkadaşın. Hatta bana " şunun tokasına bak ya çok tatlı" falan yapıyordu bir aralar..

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• Başlığa ; Abazaysa evet :-)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• gülmek güzeldir gül yaa kasma kendini bu kadar :) arkadaş arkadaşa gülemez diye bir şey mi var :S her gülen kızı bizden hoşlanıyor diye yorumlasaydık ooohhhooo :)

0|0
    0|0
  • sınıfta hoşlandığı biri varsa zaten sana aşık olmaz . ha tabi sen ona aşık olduysan onu bilemem. bunların dışında ona bakıp gülmende bir sorun olmaz bence.

Edit:tarif ettiğin çocukta kendimi gördüm.

Edit2:(metin 2 gibi oldu ama neyse) ben ne dersem tersini yap bence çünkü bu konularda en son başvurulması gereken kişi benim. :)

0|0
    0|0
    • bende başkasına aşığım:D ama o bunu bilmiyor. Çünkü neyse karışık orasıda:D aşık olduğum çocuk arkadaşı

• asıl varya şu hayatta salak tiplilerden korkacaksın

0|0
    0|0
    • evet ya bir an keşke öyle yapmasaydım dedim

• anlaştık ortak:)

• müzikte verelim inceden inceden :P

link

• Sevmiyorsan duygulariyla oynama. Seni yanlis anliyabilir. Al karsina anlat herseyi Umutlanmasin cocuk

0|0
    0|0
  • yavaş yavaş bu şekilde gittikçe yanlış anlaşılacaksın..

0|0
    0|0
    • nasıl yani? Onu sevdiğimi mi sanacak? sanıyor mu yada?

• eğer sen bu gülümsemelere devam edersen bir gün sana hislerini açıklayacak :)

• başkasından hoşlanıyor gelip kız hakkında soru soruyor bana

• gözlerinin içi gülerek ona tebessüm edersen sana bağlanmaya başlıycaktır.. fazla samimiyette iyi değildir.. biraz mesafe koyun yoksa çocuk sana karşı birşeyler hisetmeye başlıycaktır..

0|0
    0|0
  • bak sana çirkin falan diyosa bence seni seviyo da olabilir ama belli etmek istemiyordur benim gibi yani :D

0|0
    0|0
  • başlığa cevaben kesinlikle...

0|0
    0|0
  • bana gülümseme çok fena olur

0|0
    0|0
  • bence yalnis anlasilmaz

0|0
    0|0
  • bana gülümsedi mi kesin verir diyorum

0|0
    0|0
  • yanlış anlamaz heralde.. sıkı arkadaşsanız niye yanlış anlasın.

0|0
    0|0
    • çok sıkı arkadaş değiliz işte :D Görse mesela selam zor verir..

• bence seni seviyor ama utanıyor.. sevgilisi de yoktur osla arkadaşları gelip böyle demezdi.. çok utangaç birisini eviyorsun sen belliki :)

• Ah ah hemde ne sevmek. Ama o kaçıyor diye bende kaçıyorum her evden çıkışımda diyorum ki " göz ucuyla bile bakmıcaksın ona" :( Şabana benziyor dediğim var ya o söyledi ilk bana seni seviyor diye.. Şimdide ne diyor biz onunla t.ş.k geçiyoruz... Yenge falan demek konusundan bahsediyor sanırım. Ama çocuk gülümsedim diye yanıma kadar gelip oturdu. Of of eklicem ben seni bekle

• Elemanın duygularıyla oynarsın sonrada üzülürsün mesafen olsun sevebilme ihtimalin yoksa bulaşma

0|0
    0|0
    • ya zaten şey dedi çirkin seni nasıl seviyor bu erkekler falan. Onunda sınıfta hoşlandığı biri var ama yine de sonradan yanlış anlaşılmaktan korktum

Kızlar Ne Diyor 1

• her lise sıralarında olan bişey :))

0|0
    0|0
    • yani yanlış anlaşılır mı ki? ben ona birşeyler hissederek gülmedim

• yoo bizim lisede olmuyo :))

• birdaha yapmıcam:D

Yükleniyor...