Kadınlar neden böyledir?

İncelik olsun diye kız arkadaşıma '' Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldı ben seni bugün de sevmeyeceğim çünkü bugün de bitecek; ben seni yarın seveceğim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek!'' dedim bana tepkiyle bence sen o işe bugünden başla yoksa yarın ben olmayabilirim dedi. Sizcede garip değil mi , onu mutlu etmeye, çalışırken olay buralara geldi. Düşünceli olmak neden bu kadar kötü..

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• belki kız ne dediğini anlamamıştır olamaz mı mesela ben şiirlerden anlam çıkaramam o da dolambaçlı cümlelerden anlam çıkartamıyordur okey?

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ahaha çok gülüdm demek kız dolanmaçlı kelimeler sevmiyor doğrudan de bir daha :D

0|1
    0|0
  • Sen niye böyle bişey söylüyosun ki hangi kıza desen bunu der :D

0|1
    1|0
  • kız kezban sende kırosun konu kapanmıştır.

0|0
    1|1
  • Kadın sana aşık, o yüzden trip atıyor yanlış anlama onu..

1|1
    1|0
  • Anlayamazsın. Belki o ara başka birşeyine kızdı o yüzden böyle oldu çok takmamalısın o zaten anladıysa hatasını gelir gönlünü alır

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• erkekler ne der kadınlar ne anlar

0|1
    0|0
  • boşver hangi erkek anlamış ki kadınları bugüne dek

1|1
    0|0
  • olum acı bir gercek ama sevgilin seni begenmiyo sanırım.bilemedim simdi yani...bi insan dusunceli diye bu kadar da olmaz ki ya ama cok iyi yapıstırmııs lafı ya simdiden basla diye .senden beklemediği maco bir tavır olabilir diye dusunuyorm

0|1
    0|0
    • Yeniyiz daha tam ona sıkıca bağlanayım diyorum laf bile ettirmiyor, bundan sonra etmem ayrı birşey :D

• E ttabi bole ble ogrencen zamanla sadece ewet deyip susmayi:) sorun yok dogru noktadasin.elbet henndegi sende gecicen:)

• Eyvallah kardeşim çok haklısın, oluruna bıraktım ben :)

• iyi bişey dedim hemen triplenme dicektin :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...