Kızlar, Squat hakkinda yarim edebilirmisiniz?

Arkadaslar 1aylik squat prgramina basladim ve bugun 11. gunum ben popomun buyumesi icin yapmistim fakat kuculdu pantolonlarimdan ic camasirimdan cok rahat fark ediliyor aslinda popom guzeldi fakat ben toplanmasi icin yaptim bu kadar kisa surede boyle bir sonuc alicagimi hic tahmin etmezdim ve bu beni cok uzdu bugun biraktim sizce popom eski haline doner mi ciddiye alarak kufur veya aksi soz belirtmeden fikirlerinizi beyan etmeniz beni cok mutlu eder ☺️?

• Eski haline dönmez
    29% (4)
  • Eski haline döner
    71% (10)
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımBu anket erkek oylarına kapalı

0|0
9

En İyi Kız Görüşü

• Squatı asla ama asla bırakma kalcamı 88 cm den 83 e düşürdüm ve sonra devam ettikce 100 e cıkardım. Şu an son 2 yıldır yusyuvarlak ve 100 cm
    Bel ise 77 cm ciddi fark ediyor canım :)

1|0
    0|0
    • Ne kadar yaptın peki canim 100e ne kadar zamanda cikardin

• Agirlikla mi calistin

• @aydoğuruyorum evet cardiodan cok agırlık calısıyorum ben. Daha iyi sonuc veriyor. Son zamanlrda en cok deadlift giriyordum farklı agırlıklarla

Kızlar Ne Diyor 8

• Bu kendi vücut ağırlığınla yaptığın hareketler en içteki kaslari calistirir. Bu yüzden ilk once ictekiler sıkilasir ve toparlanir. Squat yaparkan ayak açılarını degistirirsen farkli noktalarda toplanir. Google dan arat bak popoda 3 farkli kas grubu hangi tarafin daha fazla ihtiyaci varsa orasini calistiran hareketleri yap ve sakin birakma

0|0
    0|0
  • Küçülmemiş sıkılaşmıştır zaman icinde cok daha iyi sonuc verir bırakma derim ben ama evet İki haftaya eski kalcana kavusursun

1|0
    0|0
  • Asla birakma zaten normali o

0|0
    0|0
  • Sporu bırakırsan vücut yine döner. Sıkılaştıgı içindir o. Kas yapar herhaldebüyür öyle büyür. Nasıl bir pr anşat biraz

0|0
    0|0
  • İlk önce küçülecek zamanla büyüyecek devam et sen hemde hiç durma.

0|0
    0|0
  • küçülmemiştir sıkılaşmıştır 😂😂😂😂 ya ahaha başla yine squat a

0|0
    0|0
    • 30 gunluk program ise yariyor mu

• işe yarar ama 30 günden sonra bırakma, zaten bıraktığın andan itibaren eski haline dönmeye başlar ki

• Yani sadece sıkılasmistir degil mi eski haline donsuun yaa kac gun surer acaba donmesi 😌

• ilk başta küçülüyo zaten zamanla büyüyo cahil cahil konuşup davranıp sinirimi bozma

0|0
    0|0
  • Bırakmasaydın keşke bence önce yağları atmış sonra kasa dönüştürüp sıkılaştıracaktır. Devam etmelisin..

0|0
    0|0
    • Zaten daha saati gelmedi yapsam mi yapmasam mi kararsiz kaldim biraktiktan sonra eskisi gibi olur mu sizce

• Olur bırakma..

Yükleniyor...