Tesbih sallayan erkekler hakkında ne düşünürsünüz?

elinde tesbih sallıyor ne düşünürsünüz. link

Güncellemeler:
cıngır cıngır sallayınca benim özgürlüğümü huzurumu bozuyorlar

0|0
9|16

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Eski nesil için bir şey demem ama yeni nesil yapmamalı yakışmıyor

1|1
    0|0
  • Doğal karşılıyorum..o da insan ya hani?Ötekileştirmeye lüzum görmedim.

1|1
    0|1
  • nefret .

0|2
    1|0
  • Birde beyaz corap giydimi negzel olur.

0|1
    1|0
  • sallamak var sallamamak var. dedem de tesbih kullanır da amacı içindir. "karrrdeşş naberrr yiaa" diyerek sallayanlardan ifrit olurum.

2|0
    0|0
  • ben bile sallıyorum çok klas

1|0
    0|3
  • Babam'a tesbih cok yakisiyor cunku adabini biliyor ve tesbih cok ozel O'nun icin.

1|2
    0|0
  • amca ağır abi daha genç yaşlardaysa bu hareket benim için tam bir kıro hareketi

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Tespih çoğu kültürde sevimli budistlerimizde dahil bir meditasyon aracı ve evet mesleğimiicra ettiğim zamanlarda uzun saatler süresince vardiya tutarken zaman geçirmeme yardımcı oluyor, yeri geliyor ipadetimi de ediyorum. İnanıyorum demem normal, Arada besmele çekerim demem anormal olmamalı...asdsadsa

1|0
    0|0
  • hayırdır çoğunluk tukaka derse tesbih taşımayacakmısın ben asla elimden düşürmem aslada sallamam sallayandan haz etmem ama lafta etmem

1|0
    0|1
  • stresi bir sekildde aliyor coluk cocuk ya da zibidiler gibi sallamaya calismak sinir

bozucu o tiplere uyuz oluyorum tum tespihli gezen erkeklere kiro diyenlerede uyz oluyorum

stres toplariyla gezsen kmse aldirmaz tesbih klastir kullanmasini bilene zibii gibi sallamican erkek gibi cekicn her ortamda cikarilmaz cezaevlernde tespih cekmeyipte salarsan.adamia ayikarlar

bu islerineskiden kala kurallari var bugun backham eline tespih alsa herkes tespihli erkeklere tpar

onyargiari yikin kendiniz olun diyor tespihimden birtas daa dusuyorum

0|0
    0|0
  • Tesbihi hiç sevmem..

0|1
    0|2
  • İlk okul 5 te elimde tesbihle sınıfa girer heaaayt ulen anamı kesen ben babamı kesen benvar mı?uleyn bana yan bakan diye bağırırdım sonunda deli zehra vardı beni bir itti düştüm:/

1|0
    0|0
  • 18 20 yaşındaysan tesbih sallıyosan yanından koşarak uzaklaşırım

0|1
    1|0
  • kıroluk

0|1
    0|0
  • lisedeyken taşır sallardım:) sonra kendi kendime düşündüm, namazdan sonra çekilen birşeyi ben niye sallıyorum dedim:) o gün bugündür gereksiz yere elime almadım:))

0|0
    0|0
  • sallayan adam dayı adamsa yakışır usta...

1|0
    0|1
  • Hiç tesbihi sevmem

0|1
    0|1
  • kırocan hareketler. nerede asi ve gereksiz insan var elinde bişiler sallar.

senin nikde gayet kırocan ve yobazca.

0|0
    0|0
  • adam amca olmuş artık o değerlendirme dışı

1|0
    0|0
  • Tespihi ancak cuma namazında kullanırım.

1|0
    0|0
  • çok artistler :d

0|0
    0|0
  • hayatı tespik yapmışım sallıyormuşum

0|0
    0|0
  • sinirli asabi insanlar :d

0|0
    0|0
Yükleniyor...