Kafam cok karışık yorumlarınızı duşuncelerinız beklıyorum.

Selamun aleykm kardaşlar benım kafamı karıştıran konu annem ile babam ayrı.bu drumlar cok karışık asıl kafamı kurcalıyan şey bu degil annemin 2 yıldır yüzünu görmuyorum babamda 2 evli.annemle ayrılalı 6 yılı gecti fakat babamın hayatında biri var.bu konuya cok kafamı taktım bugun alkol aldım ama öyle böle degil yani ilk defa bukdr carptı beni 35 lik voltkayı sek ictım eve geldıgımde anladılar papaz oldum babam beni cok sever bende onu öyle üzmek istmezdım fakat bana bir yol gösterın herkez zevkine ictigimı sanıyor oysa ben vişne sulu icmedımkı voltkayı azım tatlansın die. bilemıyorum kafam karşık uyumuşum evde gözlerım cok kanlı komaaya girdıgımı falan duşundum neyse şımdıden sağ olun hadi eyvllah.

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşım bizimkiler ayrılalı 15 sene oldu .babamı 6 sene hiç görmdim .6 sene sonunda görmeye başladım ama senede bir kaç defayı geçmez .ben şunu öğrendim .artık onların hayatımızda eskisi gibi fazla kalamayacaklarını anlamamız gerekiyor .bakın sizde büyük adam olmuşsınız bende .artık kendi hayatımıza bakmamız gerekir .onları çok düşünme. anneni görmen gerekli yalnız .anneni sakın ihmal etme .anenle muhakkak daha sık görüşmen gerekli .evleneceksin ileride .annen olmadan olmaz o işler .hem hayatında daha çok yeri olmalı .bu konular içinde içkiyi fazla içme arkadaşım .hayat senin için çok zor geçiyordur biliyorum ... hiç bir şekilde onlar olmadan normal bir hayat yaşamamız imkansız .babanla aranızın iyi olmasına sevindim .bırak babanda evlenmek istiyor ise evlensin .hem senin içinde iyi olabilir .baban kendi işlerini kendi başına görmedi çok zor .bırak adam hayatına istediği gibi devam etsin .sen kendini düşün .kendini koyverme .

0|0
    0|0
    • haklısın da dası var işte.

Kızlar Ne Diyor 1

• asıl konuyu yine anlamadım. annenle babanın tekrar birarada olmasını mı istiyorsun?

0|0
    0|0
    • hayır yani evette eskısı gibi olsalar ama daha barışmaları ımkansız.baabam 2 evlıydı annemle ayrıldılar sımdıde biri var babamın hayatında ve tek ben biliyorum babamda bildigimı bilmıyor

• alttan alıap açıkla sen de. çogu zaman insanın en yakın arkadaşı kardeşi oluyor. aranız bozulursa hepten yalnız kalırsınız ikiniz de.

• evet babamla konuşmalıyım ben cıkıyorum hadi allaha emanet.

Erkekler Ne Diyor 3

• Bak dostum annen ve baban anlasamadiklari icin arildilar. Tekrar birlesmelerini bekleme. Baban sana bigüne kadar bakmis büyütmüs. Yeniden sevip yeni bir düzen kurma hakki yokmu ? Ben seni cok iyi anliyorum. Ben yerinde olsam babami sonuna kadar desteklerim. Mutlu olucaksa evlensin.

0|0
    0|0
    • bak kardeşm.anlatamadım galiba. babam 2 evliydı bir annem bide başka kadın.annemle ayrıldılar dier karısı duruyor.fakat şımdı başka biri daha var bunla evlenme durumları yok dost metres gibi düşün.

• Üzüldüm durumuna. Psikoloğa gitme imkanın var mı? Benzer vakaları çözmüş olan bir psikoloğa. Onlar daha iyi akıl verirler bu durumda.

0|0
    0|0
    • eyvllah k.bkmayn kardeş üzmek istemezdım.dahada zor donemlerden gectım fakat yanmda ailemden birileri vardı sımdı hepsı alkolık seri sanıyorlar beni nie iciyosun die sormadan.bi babam sordu onada söliyememki

• Dostum babanin evlenme hakki yoku ? Kötü yoldasin.

0|0
    0|0
    • kardeşm babamın zaten 2 tane karısı vardı teki annemdı ayrıldılar.bunlada e vlenme durumunun olmadıgını iyi biliyorum evlenmeye hakkı var fakat ağrıma gidiyor.

• kanina dokunuyorsa karsina al. erkek erkege konus. amacin ney diye sor. böyle böyle yapmani istemiyorum, sana karisamam ama niyetini ögrenme hakkim var de.

• tamam kardeşm bende onu dşunuyordum eyvllah sağ olasın.ben cıkıyorum haydi allaha emanet.

Yükleniyor...