Sevdiğinizi haketmediğinizi düşünüyosunuz ama ...

Sevdiğinizi haketmediğinizi düşünüyosunuz ama aşkınız da çok büyük ona karşı ... Peşini bıraksanız ona olan aşkına ihanet edip belkide hayatınızda birdaha böyle biri gelmiçek birini kaybediceksiniz ... devam etseniz hem o hem siz üzüleceksiniz ... ne yapardınız ...

• Aşkımı sonuna kadar savunurum sonu ne olursa olsun
    50% (3)100% (1)57% (4)Oy Ver
  • Benim aşkımdan onemli olan bişi varsa o da sevdigim... uzulsemde bırakırım
    17% (1)0% (0)14% (1)Oy Ver
  • Kararsızım
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Oluruna bırakırım ... ekstra çaba sarfetmem ... severse de sevmezse de hayırlısı derim ...
    33% (2)0% (0)29% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
ona olan askına ihanet derken ... vazgecmenin verdigi pismanlık da olabilir mesela sen bu kızdan vazgectin.. o zaman sevmemissin aşık olmamıssın .. sen zaten haketmemissin gibi saplantılar da ortaya cıkabilir ... ole de dusunebilirsiniz ..
henüz cıkmadıgınız birisini kastediyorum arkadaslar ... yanii bunun için ugrastıgınız kişiyi ...

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Onun uzulmesındennsee bıtmesını tercıh ederım

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 3

• Şimdi sevdiğimi neden haketmeyim o ayrı bir mesele ben kimi seviyom ki 5 kolu 8 bacağımı var yoksa neden hak etmeyim hadi hak etmiyorum diyim o beni kabul etmişse o beni hak ediyor demektir ki bir sorun çıkmaz ama sevdiğim beni sevmiyorsa ama benle zorla çıkıyosa benle değil hayatımdan çıksın yapmacıklığı sevmem .

0|0
    0|0
    • yok bu sevdigin birisi ... sevgilin degil... aşkın için ugrasırmısın yoksa sıklardan hangisi... insan neden haketmedigini dusunur birisini .. ona yanlıs yapmıstır oyle dusunuyodur ya da ... cunku kimisine gore kabul edilebilir kimisine gore edilemez.. kisiye gore degisir olaylara takılmıyorum .. sen kendini o sekilde hissediyon herhangi bir nedenden dolayı ...

• Vicdan azabı yaşayan bir adam hatayı tekrar yapmyorsa ve tövbe ediyorsa o adamın kendini suçlu hissetiği konu bence kapanmıştır dinimizcede öyle , O yüzden Aşkımı savunurum ya da olurunua bırakırım en mantıklı cevaplar bence .

• haketmiyorsam çeker gideirm

0|0
    0|0
  • karşı taraf üzülmesin yeter ki

0|0
    0|0
Yükleniyor...