Hangisinden vazgeçemezdiniz: Arkadaş ya da Sevgili?

Arkadaşınızı çok seviyorsunuz, iyi-kötü gününüz hep beraber geçti.

Bir yandanda sevgiliniz, onuda çok seviyorsunuz.

İkisinin arasında seçim yapacak olsaydınız hangisini seçerdiniz?

(Mesela sevgiliniz arkadaşınızla konuşmanızı istemiyor, çünkü onun eşini sevmiyor, onlara gitmeni istemiyor, ne olurdu?)

0|0
9|8

En İyi Kız Görüşü

• al birini vur ötekine:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Gereksiz kaprislerle beni dertlere gark eden güzele bye bye, kavga ne güne duruyor, sonra soruyorsunuz ya, herşey mükemmeldi kavga ettik, neden terketti bilmiyorum, Ahanda bundan ve bunun gibi saçma sapan sorunsallarınızdan. Banane arkadaşımın eşinden, benim koynuma mı giriyor.

0|0
    0|0
  • İkisinin kafasını birbirine vururum. Ne bu yahu 5 yaşında çocuklar gibi. Ne yardan geçerim ne serden, ikisini de idare ederim. Ayrıca kimse de kimin kiminle görüşeceğine karışamaz, karışmamalı. İstemiyorsa kendisi gelmeyebilir. Ayrıca sevgililerin daha geçici, arkadaşların daha kalıcı olduğuna inanmaya başladım ben

1|0
    0|0
  • sevgilim bana en yakın arkdaşınla görüşmeni istemiorum derse sevgilimden vazgeçerim ama ikisi de uçurumdan düşerken birini kurtarma şansım varsa sevgilimi kurtarırım(olmayan sevgilimi)

0|0
    0|0
  • İkisi arasında secim yapmam.

Karar vermedim diye hayatımdan cikacaksaklarsa da kendileri bilirler.

Hayatlarında basarılar dilerim.

0|0
    0|0
  • Annem

1|0
    0|0
  • alayının ... :) cokmu ayıp ederim

0|0
    0|0
  • Arkadaşıma gitmezdim

0|0
    0|0
  • Yerine göre.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• sevgilimden vazgeçemem çünkü sevgilim hem en iyi dostum hem sırdaşım hem hayat arkadaşımdır

1|0
    0|0
  • eski sevgilimle ayrılma sebebimdir bu...

7 senelik arkadaşım ve onun sevgilisiyle görüşmemi istemedi neymiş benim kafamı dolduruyorlarmış bilmem ne zırvaladı bişeyler.ya onlar ya ben dedi.bende arkadaşımı seçtim ve beni tanıyamayanla işim olmaz dedim resti çektim.

0|0
    0|0
  • İkisinden de vazgeçerim. :D

0|0
    0|0
  • sevgılıme o hakkı tanımazdım

0|0
    0|0
  • Sevgilim.

0|0
    0|0
    • Benim arkadaşlarım bu erkek tiriplerini kafaya takıcak arkadaşlar değillerdir. Ben sevgilime he he derim gizli gizli görüşürüm arkadaşlarımla. Anladın mı?

• sevgili

0|0
    0|0
  • İkisinden de biri için vazgeçilmez.Zaten bir gün gidecekler.

0|0
    0|0
  • sevgilim ailemden sonra en vazgeçilmezim

0|0
    0|0
Yükleniyor...