Hollanda, hükümeti,yerli basınımız ve Hollanda çocuk istismarı

Evet değerli KS üyeleri, basınımızda son günlerde sıkça yer alan, Hollanda'da yaşanan çocuk istismarıyla ilgili yerel basınımızın haberleri ve Hollanda Hükümeti'nin "çocuk istismarı değil, onların geleceğini düşünüyoruz" karşılığındaki cevabı hakkında neler düşünüyorsunuz?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Avrupadayim bende bunlar cocuklarini sokakta döverler , bagirirlar kimse dönüp bakmaz ama bir yabancinin cocugu aglasin demediklerini birakmazlar !

0|0
    0|0
    • Çoğumuz çocukken dayak yedik. Kötü alışkanlıklarımızı terk etmemize sonuç doğurdu. Çok güzel şeyler yaptığımız için dayak yemedik.

• Avrupadakilerin %80 18 yasina geldimin cocuklari kendi ayaklari üstünde dursun diye evinde istemiyor 18 yasina kadar baktin artik resit sayilirsin ev tuta bilirsin , calisa bilirsin biz ihtiyacin yok diye biliyorlar !

• Cok iyi yapiyorlar kapi onune koymakla. Adamlar en azindan 30yasina geldiklerinde herseye kendi cabalariyla sahip oluyorlar, bizimgibi babadan kalma degil.

Kızlar Ne Diyor 2

• Yabancilar yasadiklari ulkede kendi koylerindeki gibi davranmaya devam ederlerse yaptiklari hersey oburlerinin gozune batar. Hollanda'yi hakli bulmuyorum ama avrupali turklerin yarisindan çogu ya avrupayi terk etsin ya da yasadigi ulkeye ayak uydursun.

0|0
    0|0
  • Yazarsam silinecek, o yüzden hislerinizle anlayın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• gerçekten çocukların geleceğini düşünerek yaptıklarını düşünüyorum.sadece verdikleri aileleri iyi seçememişler

0|0
    0|0
  • Türkiye'nin müdahele etmesi gerek.

0|0
    0|0
  • bildiğin devşirme usulunu yapiyorlar bir zamanlar osmanlinin yaptiği

0|0
    0|0
    • Benim de aklıma tarih bilgimizdeki devşirme geldi. Acaba intikam mı alıyorlar?

• belkide onlarin dediği kendi geleceklerini düşünüyorlar

onlarin nüfusu az:) lezbiyenlere vs çocuk lzim birde

• Ağlayacağımıza bir şeyler yapsak iyi olur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...