Gögus ve gobek?

Simdi arkadaslar goguslerimden sikayetci gibiyim olcusu 75 zayifim , cok degil yani kilom boyuma oranla gayet tam ama biraz buyusun istiyorum. Gelisme cagini bitirmedim ne yapabilirim? Birde gobegim dumduz ve kasiklardan yukari cikan iki cizgi var sag ve sol yanda asagidaki resime benziyo fakat orta taraf boyle degil. Tam olarak bu kasi elde etmek icin hangi hareketleri yapmaliyim?Gögus ve gobek ?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• bol bol yürü, diyet yap. yağ oranını düşür. zayıfladıkça belirgin hatlara sahip olacaksın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Tebrik ediyorum, kendini bu kadar iyi ve detaylı bir biçimde tanımlayabildiğin için 😁😁 Yaşın küçükmüş daha, göğüsler büyüyebilir. Kilo alınca da büyür zaten ama mucize bekleme tabi. A dan D'ye gitmez yani.. Tam olarak o şekli elde etmek için kilo vermen lazım. Vücudunda kalan son fazlalık da orada demek ki.

0|0
    0|0
  • Adonis diyoruz o kaslara, düz mekik ve yan mekik faydali olur ayrica düzenli beslenir ve protein ağirlikli yiyecekler tüketirsen şekil ve kütle bakimindan güzel bir görünüme sahip olabilirsin.

0|0
    0|0
    • Adonis cok fazla yandan asagi geliyor fotograftaki baska bence

• Skandal :) ama mükemmel :)

0|0
    0|0
  • Mekik ve şınav yap ayrıca göğüs büyütme egzersizleri de vardır slikon da olur

0|0
    0|0
  • Su anki halin nasıl o önemli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Buraya bu fotoğrafını koymaya utanmıyor musun?

0|0
    0|0
    • Fotograf benim degil fotofraftakine benzer dedim hatta?

• Bence böyle şeyleri hiç sorun yapma zaten tüm kızlar takık böyle şeylere büyük göğsü olanlar küçük küçük göğsü olanlar büyük istiyor bence gayet normal zaten uzun boyluysan göğüslerinin küçük olması normal. ama unutma hastalık yüzünden göğsünü aşdıranlar var herzaman için Allaha şükür et

Yükleniyor...