Aşkın güzelliğini ayrılığa bile aksettirmek mümkün mü?

"Vakit ayır(a)madıysan da sağlık olsun. Vardır bir bildiğin... Sana hep inandım ben.. Görüşebilseydik, aşağıda okuyacaklarını söyleyecektim sana..

İşte kalbim, masanın üzerine koyuyorum yine.. Hiç saklamadığım, aslında senin bildiğin “ben”...

“Teşekkür”ler, “keşke”ler ve işin asli..

“Teşekkür”ler

- Olmanı istediğimde

- Kendi isteğinle

- Yanımda oluverdiğin için

- Tophane, fransız sokağı, pia, sinema, on numara, ortaköy, bekri, küpeşte’deki mesafeli yakınlığınla kalbimi titrettiğin için

- Beni “ışık” diye tanımladığın süre için

- Hayatını benimle paylaştığın zamanlar için

- Takside verdiğin şam fıstıkları için

- Elimi avuçlarının arasında erittiğin için

- Annenle konuştuğunda yüzündeki samimiyeti izlememe izin verdiğin için (o kadar güzeldi ki)

- Koluna girmeme, omuz başını öpmeme, saçlarını koklamama izin verdiğin için

- Göğsümün üzerinde uyukladığın için

- Dudaklaimda bıraktığın tat için

- Bir teşekkür de “yukarıdaki”ne.. Zor zamanında sana yardım etmesi için dua ettiğimde beni duyduğu için..

“Keşke”ler

- Uzun yollar yapsaydık demir atla ya da değerli’yle

- Yollardan gelip yol yorgunluğu yaşasaydık birlikte

- Tavla turnuvalarımız olsaydı

- Sahillere gidip, tranquilla’da nehrin üstünde kahvaltı yapabilseydik

- Sana süprrizler yapabilecek kadar “zaman”im olsaydı

- Birlikte uyuyup birlikte uyanabilseydik

- Market alışverişi yapıp evde yemek yapabilseydik

- Kış gecelerinde battaniye altında film izleyebilseydik

Ve şimdi 2 yıllık ilişkimi bitirişimin biirnci yılıydı kutluyorum. !

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• keşke herkes böyle bitirebilse..nedense giderken kalbini kıriim de öyle gidiim derdinde insanlar.yüreğine sağlık düşüncelerin çok güzel

0|1
    0|0
    • ilişkiler biter izleri kalır, bitse bile dost kalmak önemlidir. Ve herşeyden önce insan olmaki teşekkür ederim

• tabi ya vardır da nadir işte onu diyorum.

• Biz nadir olalım ki farkımız olsun :) belki bu bize kazandırıyordur, yüreğine sağlık :)

Kızlar Ne Diyor 2

• harika yazmışın ... :( umarım keşkelerini yaşabiliceğin birisini tanırsın yeniden. hayat devam ediyor...

0|1
    0|0
  • çok güzel çok beğendim...bende 3 yıllık ilşkımın bitişinn 3.yılını kutluyorum :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Öyle .. neyse birşey demiyorum.. Sadece hani burnunu bir yere çarptın mı hiç? işte öyle bir sızı ve ürperti çöktü üstüme. Sanki birisi oturuyor gibi göğsümde. Ayrılık da aşka dair. Ayrılık ölümden beter ama. Bitsin istediğin dünya bitmiyor işte. Çok güzel ifade etmişsin. Hiç yıllık ilişkimin hiçincı yılında bir hiç gibi hissederken kendimi, çok güzel anlatmışsın herşeyini.

0|1
    0|0
    • Bazen hissetmek, bazen hatırlamak ve bazen hatırlanmak değilmidir hayat, hiçinci yıllar bazen yıllardan önemlidir.Önemli olan yıllar değil neler yaşadığındır. Burnunu çarptığında kanar ama geçer, bazende kırılır ama geçer önemli olan kalbin kırılmadan kanamadan kurtulmasın değilmidir sence (+1)

Yükleniyor...