Bu sezon 2010-2011 sezonuna benzemiyormu?

Arkadaşlar bu sezonu 2010-2011 sezonuna benzetiyorum ozamanda trabzon günümüzdeki beşiktaş gibi istekli ve iyi oynuyordu galatasaray yerlerde sürünüyordu beşiktaşda okadar transfer yapmasına ramen sonuç alamıyordu şuanki trabzon gibi. Fener yine tek galibiyetli skorlar alarak ilerliyordu. nediyorsunuz Fener bu seferde beşiktaşa bir alekte movik movik çekip kupayı alırmı 2010-2011 sezonunu tekrar yaşıyorum gibime geldi trabzonla beşiktaş yer değişmiş tek fark bu.

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• O zaman şampiyon fenerbahçe olmuştu bu senede fenerbahçe şampiyon olacak gizli

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• millet parasına bakıyor zaten, işini yapan oyuncular çok az, hangi takıma baksak mutlaka kaytaran, işgüzar, sadece paramı alıyım yeter tavırlarıyla oyunu fok eden bir sürü oyuncu görürsün, yaşı geçmiş, artık yorulmuş, koşmaya hali kalmamış oyuncularında olması sebebiyle, artık taze, genç, istekli, hırslı oyunculara ihtiyaç var, 35 ve 38 yaşlarına gelmiş, parayı alıp direk barlara giden futbolculara sahibiz, mutlaka her gece, barlarda gece hayatında magazinlere konu olan bir sürü futbolcu görürüz? neden çünkü iş yapmadığı, takımın parasını yemekten başka birşey yapmayanların tek yaptığı bara gitmek, kızlar ile takılmak, takımın içinde kaybolarak boşver ya zaten bana paramı veriyorlar diyip takıma katkıdan çok zarar ziyan olan çok oyuncu var. henüz 19-20'li yaşlarında, dinamik, atik, çevik, hırslı, etkili, oyunculara ihtiyaç var.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Benzemiyo

0|0
    0|0
  • Çünkü o zaman fener şike yapmıştı

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• 2010/11 sezonu ts 82 puan , fb 82 puan arada sadece 4 averaj var... Sikeye adi karışan birçok mac

Papaz her zaman pirinç pilavı yemez gizli

0|0
    0|0
  • banada aynı çağrışımı yapıor. nedense bjk nin trajik bir şekilde şampiyonluğu kaptırcağını düşünmeye başladım.

0|0
    0|0
  • olabilir kardeşim bu memlekette şampiyon olmak için en iyi topu oynamak yeterli olmuyor malesef

0|0
    0|0
  • 2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR

0|1
    0|0
    • tamam ya 5 yıldır aynı laflar. hacı isterseniz size de bizim kupanın aynısında yaptırıp gönderelim trabzonspor kulübüne. müzenize koyarsınız bizim gibi :)

• O sezonun gerçek şampiyonu Trabzonspor

0|1
    0|0
Yükleniyor...