Bir yakın dövüş sporu yapsaydınız ne yapardınız?

Sizce en iyi yakın dövüş sporu hangisi? Niye? Neden? Nicin? nasıl? Herneyse iste
anladınız siz

0|0
7|12

En İyi Kız Görüşü

• Farketmez agzini burnunu kirardim

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Karate-Do :) çünkü bir tek karate yaptım. Ama şimdi sorsan hangisini yapmak istersin diye kesinlikle Kung-Fu.

0|1
    0|0
  • Aikido temeli şiddet değil kendini koruma ve belli teknikleri var güçlü olmak gerekmiyor.

0|1
    0|0
    • Daha cok uzmanlasmak anlamında sormusdum yani gücle alakalı değil ben hint boxu eğitmi alıyorum iki senedir 1.80 boyundayım ve ayrıca jui jutsu egiti aldim yani sadece sizin yapmak istediğiniz sporu sormuştum ;D

• ben de yapmak istediğimi anlattım güçlü olmak gerekmediği için diye.

• Box👊👊👊

0|4
    0|0
  • Ben boks kickboks wushu muay thai yapiyorum. En iyisi kickboks arasinda ama judo yapmak isterdim birine vurmadan etkisiz hale getirmek isterdim

0|0
    0|0
  • Kung Fu

0|1
    0|0
  • tekvando ve karete.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Martial Arts yapıyorum zaten vücudum çevik ve hızlıyım 4 senedir yapıyorum ve gayette başarılıyım. Yararınıda gördüm ama Wing T-sun ya da Wing Chun yapmak isterdim be Bruce Lee nin hocasına büyük saygım var sonuçta ^^

0|1
    0|0
    • Avci wing chun u arastir iyi hocalari var.

• @__NoName__ dostum Bu saatten sonra 12 seviyelik bir öğrenci kursuna katılamam Wing Chun 12 seviyeden oluşur ilk 4 ü temel ortadaki 4lü silahsız kişilere karşı eğitim son 3ü silahlı kişilere ve karşı eğitim ve son 12. seviye sınavıyla hocalık ve generallik dersleri alınıyor. Yani herşeyini biliyorum tekniğini bile biliyorum fakat bunu kullanabilmem için MMA'i bırakmam lazım.

• Kıck boks kanks

0|1
    0|0
  • Wing chun 😉

0|1
    0|0
  • Aikido

0|1
    0|0
  • full contact geri kalanı hikaye. Bütün profesyonel dövüş sanatlarının sokak versiyonu.

0|1
    0|0
  • Ben boks ya da kick boks yapmak isterdim ama en iyi yakın dövüş sanatı UFC ve MMA karşılaşmak isticeğin en son kişilerdir 😃. https://m.youtube.com/watch?v=KYlENu4Lh7Y

0|0
    0|0
  • Ninjutsu

0|1
    0|0
  • Jiu Jitsu araştır öğren

0|1
    0|0
  • Boks bir sporsa Savaş olimpiyattır.

0|1
    0|0
  • Box ve judo eğtimi almıştım ama hiç kullanmayandırsatım olmadı