Kaçamak kaçamak kaçamak?

Haftada 3 gün düzenli fitness yapan biri, haftasonu bir gün kaçamak yapabilir mi? Hamburger yemeyeli 1 ay oldu ya epey canım çekiyor da ondan soruyorum bu soruyu :( En fazla bir-iki 1 dilim pasta yediğim oldu son aydır..

0|0
3|18

En İyi Erkek Görüşü

• Haftada bir öğün olabilir zaten olması gerekli. Yoksa şeker krizi başlar bir süre sonra bir hafta boyunca yersin

1|0
    0|0
    • ya şimdi ben karın kası yapmaya çalışıyorum da hani eğer yaparsam bütün haftam boşa gider diye korkuyorum. karın bölgemin son hali bu daha yağlar tam gitmeden kaçamaklar daha geri götürür mü diye korkuyorum da biraz;
      www.kizlarsoruyor.com/.../q4609600-karin-bolgemde-kayda-deger-bir-gelisme-kaydedebilmis-miyim

• @chaelle çok teşekkür ederim. karın çalışırken baya canım çıkıyor aslında, çoğu hareketi ağırlık kullanarak yapmaya çalışıyorum. bu arada sorumun linki çıkmıyormuş galiba bu 4 aydır çalışmamın sonucu eskiden biraz daha göbekliydim ve daha azdı diyebilirim. daha çok çalışmamın sebebi istediğim görünürlüğe ulaşamamış olmam.. kardiyo falan yapıyorum ama üstünde hala yağ var görüldüğü üzre;
      http://i.hizliresim.com/a2ZXA4.jpg

• Ayy yanlis yere yazmisim ya 😊

En İyi Kız Görüşü

• Haftada bir veya 2 haftada bir zaten mutlaka yapmali vucudu sasirtmalisin yoksa diyete alisir ve kilo vermekten ziyade yag depolamaya dogru gider

1|0
    0|0
    • ya şimdi ben karın kası yapmaya çalışıyorum da hani eğer yaparsam bütün haftam boşa gider diye korkuyorum. karın bölgemin son hali bu daha yağlar tam gitmeden kaçamaklar daha geri götürür mü diye korkuyorum da biraz;
      www.kizlarsoruyor.com/.../q4609600-karin-bolgemde-kayda-deger-bir-gelisme-kaydedebilmis-miyim

• çok teşekkür ederim bilgiler için :) ayrıca muhteşem bir karnın var, birçok insana ilham kaynağı olduğuna eminim hiç bırakmadan devam et 😊

• Tesekkur ederim 😊

Erkekler Ne Diyor 17

• birşey olmaz yi

1|0
    0|0
  • acıma ye kacak haftada 1 gün şart metobolizma yag yakım hızı düşmesini engellemek icin cheat day denir hatta :D

1|0
    0|0
  • ye gitsin okeyini verdim.

1|0
    0|0
  • Şöyle diyim yıllarıdr yapıyorm haftada 5 6 gün spor yaparm illaki dayanamıyorm kaçamak yapıyorm:) yapablrsn ama abartma kendmde hocalk yapyorn. Aynı zamanda çok sıkı çalşp kas yapmş birym saygılar sorularn olursa gel sor

1|0
    0|0
  • kaçamak diyince ben de.. :D

1|0
    0|0
  • yiyebilirsin

0|0
    0|0
  • Ye gitsin 😀

0|0
    0|0
  • Yeme spora devam et

0|0
    0|0
  • Haftada 1 gunden birsey olmaz tabi abartmadan her istediginden yiyebilirsin

0|0
    0|0
  • kaçamaklara bayılıyorum ((: her türlüsü harıka yeter ki kaçamak olsun

0|0
    0|0
  • Kendini ödüllendirebilirsin ama aşırıya kaçmadan.

0|0
    0|0
  • ben spordan cikinca pizza yiyordum millete bak be 😂

0|0
    0|0
    • ciddi misin? yaptığın sporun faydası oldu mu bari :D olduysa ben de burgera falan gideyim yav asgh

• 😃yeminlecyok ben zaten daha cok kilo alma amacli gidiyodum 😃sende ye bizim arkadasta iyor bisey olmaz

• Yap bisi olmaz ama ben yapmiyorm

0|0
    0|0
  • Git Ye La bir daa mı Gelcen bir Kere Yaşıyoz Bu Hayatı.

0|0
    0|0
  • Yeme bence bozma diyeti

0|0
    0|0
  • Senin canin sıkılıyor

0|0
    0|0
  • spor yapacağım diye kendinize eziyet etmeyiniz. arada ufak kaçamaklardan birşey olmaz.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...