Erkekler sivilce izlerine çok dikkat edermisinizz

sivilcelerim geçti ama izler kaldı böle delik delik nasıl desem gözenek gibi ama yüzümün heryerinde değil yanaklarımın ön kısmında yani yüzün ön kısmında. birsürü krem denettirdi doktor geçmedi. kışın kimyasal peelinge gitmeyi düşünüyorum. Aman işte herneyse sonuç olarak çokmu itici çokmu kötü sizce :/ tipim fena değildir hani ama cildim böyle..

0|0
2|11

En İyi Kız Görüşü

• benimde vardı böyle sorunum ama iz değil kırmızı kahve lekeleri kalmıştı zamanla geçiyor ama anlıyorum seni de insanın kendine güveni azalıyor... çirkin değilsindir elbet ama varolan güzelliğini örtüyorlar o yüzden bakımlı ol mesela gözlerin güzelse güzel bir göz makyajıyla onları ortaya çıkar dove sabun ve yüzü parlak tertemiz gösteren sabunlar kullan ışıldasın iz olsa bile parlayan bir cilt bu durumu kapatır... üzülme tıpta çare tükenmez maddi gücünün yettiği sürece geçer... unutma sen güzelsin geçici bir kaç sorun onlar. geçince fıstık gibi olacağını düşün ve keyiflen :))

2|0
    0|0
    • o kırmızı izler falan geçtide işte sivilcelerim olduğu dönemler hep sıktığım için izler kaldı puff bakalım hiç umudum yok ama :)

• öyle düşünme ne yöntemler var sivilce izini mi geçirmeyecekler dolgu flan mı ne yapılıyormuş onlara git iyi bir cildiyeciye konuş bulurlar çaresini:)

• teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 11

• itici değil kesinlikle .aklınızada bole bir düşünce gelmesin .kendinizi daha çok karamsarlığa itmeyin .bunalumada girersiniz bole düşünürseniz .insan iyi olduktan sonra yüzünün tam ortasında koca bir ben olsa bile benim için önemli değil .

2|0
    0|0
  • krem filan hikaye yüzünü temiz tut ...salatalığı al biraz kes onu rendele suyunu çıkar sonra al bir pamuğu daldır içine emsin suyunu yüzüne maske yap sür kalsın bir yarım saat duru su ile yıka yüzünü.zamanla faydasını görürsün...

0|0
    0|0
  • Yuzundeki deliklerin olayim kalbinde iyilik varsa bide guleryuzluysen cok sikinti olmaz

0|0
    0|0
  • Valla ben ısınamıyorum :(

0|0
    2|0
  • bakımlı bir kadınsan herzaman dikkat çekersin

1|0
    0|0
  • çok kötü değil ama iyi bişeyde değil imkanın varsa bakımını yaptır :)

1|0
    0|0
  • Yüzün güzelse onların hiçbir önemi yok seni görmem lazım :)

0|0
    0|0
  • aga en iyisi hacı şakirhem başka işlerede yarıyor her eve lazım :)

0|0
    0|0
  • Nefes alıyosan hiç birşeyin önemi yok tatlım

0|0
    0|0
  • resmini atarsan yorum yapılabilir

0|0
    1|0
  • kimisini seksi bile gösteriyor

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1