Arkadaşlar şu an aklınıza ilk gelen kelimeyi söyler misiniz?

Evet aklınıza ilk gelen kelime mesela bugün iyi veya kötü neler yaşadınız?

Güncellemeler:
Tesekkurler

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• bugün metrobüsle m.köyden b.düzüne gelirken metrobüste bir kızla karşı karşıya geldik bakıştık uzun uzun gülüştük filan o oturuyodu ben ayakta neyse avcılara geldik inip aktarma yapıcam b. düzüne o kalabalıkta kaybettim b.düzü metrobüsüne bindim aa bir baktım yine o yine oturuyo ben ayakta bir kaç cümle konuştuk gerçekten güzel kızdı durağa gelince inmek için kapıya yanaştım oda davrandım aman Allahım o ne boy ben 1,80 im düşün yüzünü göreyim derken boynum tutuldu metrobüs durana kadar nasıl kaçtım ordan bu kadar uzun boylu olmayın korkuyoz :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Bir arkadaşın doğum günü partisi ve yeni insanlarla tanışmakla geçti günüm :)

0|0
    0|0
  • bugun bana karsı hıc bırsey hıssetmeyen ama benim bıraz hoslandıgım bırının yanında bır saatten fazla yolculuk ettım.

0|0
    0|0
  • Sevişmek derim ve kaçarım..

0|0
    0|0

cevapın çok uzun ya da çok kısa!

0|0
    0|0
  • ense kökü ağrısı... yağmur ve rüzgar ne zaman bir araya gelse muhakkak bir çarpar..

0|0
    0|0
  • toplantı :(

0|0
    0|0
  • Yoldayim eve gidiyorum.

Cok susadimmm cepten giriyom nete

0|0
    0|0
  • Alkolll :D

0|0
    0|0
  • az önce pana macından 10 milyara yakın para kaybettim tek maça.4 dakıka da adamlar 4 sayı attı 2 takım toplam :D allah sen nasıl bişeysen artık

0|0
    0|1
  • Fa anahtarı geldi nedense. Dur şeklini çizeyim.

Fa Anahtarı ) :

link

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• İlk aklıma gelen kelime yorgunluk ve uyku.Bu gün çok yorucu bir gün geçirdim ve yarın müsafirde ağırlayacağım.En mantıklısı erken yatıp erken uyanıp yapacağım yemekleri erkende hazırlamaktır.Hayırlısı

0|0
    0|0
  • bugun herzmaan gibi aynıydı zaten erkek arkadasım la biti gibi degğşik bişey yok onunharicinde bir doktora gittik annemle hastyye

0|0
    0|0
  • Sınavım berbat geçti sosyalci ölsün resimci kaza geçirsin iki yüzlü insanlar yok olsunlar SIKILIYORUM

0|0
    0|0
  • ders çalışmak ya uff

0|0
    0|0
  • Su.

0|0
    0|0
Yükleniyor...