Zumbayla 10 kiloyu ne kadar sürede verebilirim acaba?

Arkadaşlar bu akşam tartıldım ve 65 kilo çıktım. Zaten kış girdi gireli kilo alıyorum. Sizce zumbaya başlasam haftada 3 gün gitsem 10 kiloyu ne kadar sürede veririm. Akşam 7 den sonra yemek yemeyi kesmek istiyorum ama su içmedende kilo verebilir miyim bilmiyorum. Gün içinde ancak 1 bardak su içiyorum unutuyorum resmen içmeyi ya. Ne yapacam bilmiyorum. Boyum 173 kilom 65 baştada dediğim gibi teşekkürler şimdiden.

0|0
2|0

En İyi Kız Görüşü

• Zumba kilo vermene yardımcı olur çünkü iyi bir kardiyo egzersizidir. Kalp atışının hızlı olduğu her egzersizde yağ yakımı sağlarsın. Eğer düzenli gider, yediklerine de dikkat edersen 3 ayda verirsin. Ama sana tavsiyem zamanın varsa zumba yerine fitness a yazıl daha verimli sonuç alırsın.

1|0
    0|0
    • Aslında fitness istiyordum ama kapalı bir kızım ve bu yüzden kapalı rahat yapamayacağım için erkeklerin arasında zumbayı tercih ettim. Fitnessta bayan saatleri var ama okuluma denk geliyor. Oturduğum ilçede az salon var maalesef.

• Görüşün için teşekkürler. 😊

• rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 1

• Zumba ne

0|0
    0|0
    • Bir dans türü birçok dansın karıştırılmasıyla oluşmuş.1 saatte 500 kalori yakabilme imkanın var bu dansla tavsiye ederim bende gitmeyi düşünüyorum. Artık çoğu yerde kursu açıldı.

• Pilatese git sıkılaşır basenlerin daha sağlıklı olursun hem kasların gelişir.

• Voleybol oynuyorum gerçi

Yükleniyor...