Arkadaşlar biz bir münazara yapıyoruz ve konusu erkeklerin futbola olan tutkusu

Erekkler neden bukadar çok futbnol seviyor neden izlerken kendilerini kaybediyorlar

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Ben 22 yaşıma kadar fanatik bir taraftardım, şu an 25 yaşındayım ve 3 senedir futbolu sadece zevk için takip ediyorum çünkü hayatta daha önceliklerim var, futbol hayatta önceliklerinin farkına varamamış bireylerin ilk önceliği olur, benim görüşüm bu. Şu an tuttuğum takım yenmiş veya yenilmiş hiç umrumda değil, kazanırsa ne ala ama kazanamazsa da onlar bilir, kulüp babamın tapulu malı değil ya. Böyle.

0|0
    0|0
  • kadınlar neden alısverıs yaparken kendını kaybedıyorsa onunla cevabı es deger

0|3
    0|0
  • bu kere yaşın 32 karta kaçmışsın

ikincisi münazara ne la bu tarz kelimeler yer alıyorsa cümlende ofsayta düştün ha sen ofsayt ne la diyeceksin arkadaş onu bilmiyorsan futbol tutkumuzu masaya yatırmak sana mı kalmış

bu tarz sebeplerden dolayı soruna ilgi az olacaktır

sen gel memeli totolu falan sorular sor hadi canım hadi

0|0
    0|0
  • Takım bile tutmam hiç işim olmaz demesem de pek işim olmaz. Sosyal izleyiciyim hatta, masa da da 11 adamı tartışacağıma daha keyifli konular bulabilirim gibi gelmiştir hep...

0|0
    0|0
  • çünkü futbol bizim herşeyimiz, hemen hemen )

0|0
    0|0
  • her erkek takımı ile övünmek ister ya ondan

0|0
    0|0
  • Çünkü paramı ordan kazanıyorum .:)

0|0
    0|0
  • futbol bir aşktır sorgulama bence:)

0|0
    0|0
  • çünkü orda hırs mücadele azim başarı yetenek öfke nefret aşk herşey var , dominos pizza gibi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bu sitede güzel bir r soru vardı"Bırakın erkeğiniz futbolla yatıp,futbolla kalksın. Olgayla yatıp,Holgayla kalksa daha mı iyi":)

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum ben de çözemedim :D

0|0
    0|0
  • galiba futbolda cinselliğe yakın bşy varmış ondan çok ilgililermiş futbola

0|0
    0|0
  • ben de dizi seyrederken kendimi kayp ediyorum..ayrica bir erkeyin futbol seyretmesi onun erkek oldugunun kanitidir..ben seviyorum oyle..

0|0
    0|0
Yükleniyor...