Ronaldo ödül töreninde niye bagırıyor?

Yenı gordum neden oyle bagırıyor sarhos mu acaba? bknz:

Güncellemeler:
Ben böyle bağırsam kafama taş falan atarlar adamı alkışlıyorlar ya :

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ronaldo babasını içkiden dolayı kaybetmiş. Ondan dolayı hiç içki içmediğini ve içmeyeceğini söylemişti. Bil istedim. Bir de sen dünyanın en tanınan ve sevilen futbolcusuysan ve o yıl de 1 numara seçildiysen böyle patlamalar olabilir :D :D

0|0
    0|0
    • mutlu oldugu ıcın mı bagırdı yanı :D

• ettim

• Tesekkurler :)

En İyi Kız Görüşü

• Ulan asjkdajskldjsklfj bir gülme tuttu askjdhakjhdkj koskoca Ronaldo da olsan işte asjdaskdjsad

0|0
    0|0
    • ronaldo olsan da ne :D. ddshavdsfaxaxsfgzxgc

Erkekler Ne Diyor 8

• bir tarz boşalma yaşıyo diyelim hıaa

0|0
    0|0
  • Adam başarmış sevinmesi ona kalmış. Kafasının üstünde dönsün istiyorsa =)

0|0
    0|0
    • nasıl bır sevınme seklı bu :D

• Her futbolcu iz bırakmak ister bir hareketiyle yıllarca hatırlanmak ister Ronaldo işi biliyor yıllarca hatırlanır artık bu hareketiyle

0|0
    0|0
    • sadece futbolculara ozgu degılkı bu ız bırakma ıstegı? ya bence bırsey kafa yaptı onda :D

• Belki bilirsin ronaldo o ödülü manchesterta ilk aldığından sonra Real Madride gelmiş ve üst üste 4 kere aday gösterilsede Messinin alışını izlemiştir. Dünyanın en sevilen futbolcusu ronaldodur. doğal olarak hırs azim herşeyi yaptı ve messinin serisinden sonra 2 kere ard arda aldı buda bu ödülü 3. alışı sanırım bu ödülü aldığında messi salonu terketmişti ona kasıtlı yapmış ola bilir ben daha güçlüyüm diye.

• Delirmiş asd

0|0
    0|0
  • Heyecanlandım demişti ama açıklamasında

0|0
    0|0
  • Coşku pompalıyor kanks

0|0
    0|0
  • apla mağradan ne zamn çıktın :D

0|0
    0|0
    • ya nıye bagırdı

• çok komık oldugunu farkındamıydı acaba :D ama adam her halıyle ınanılmaz yaa

• adam kimin ne dediğini umursamıyor ki :D bir numara yani bir zahmet inanılmaz olsun

• ne alaka : DD içinden öyle gelmiş

0|0
    0|0
    • ıcınden nıye bagırmak gelıyo mılyonların onunde abi :D

• karsısında oturanlara hava

Kızlar Ne Diyor 1

• Sanırım içmiş :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...