Yunan bir erkeğe aşık oldum. Hiç böyle bir deneyim yaşayanınız var mı?

Bir çok rum ve ermeni arkadaşım var. Bir ay önce falan yunanistan'dan bir arkadaşlarının geleceğini söylediler hep beraber çıktık yemek yedik falan. İki gün kaldı türkiye'de ve iki gün de görüştük hep beraber.

Şimdi Yunanistan'a döndü ama her gün her dakika konuşuyoruz. O kadar kibar, nazik, ve dozundaki etkilenmemem mümkün değil.

Bir ay sonra tekrar gelecek sırf benim için ve aramızdaki mesafenin hiç önemli olmadıgını benimle çok mutlu olduğunu söylüyor..

Hiç böyle bir deneyim yaşayanınız var mı?

Not: Gelecek tepkiler için aradakı din farklılığı benim için hiç sorun değil.

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ben de 3 ay kadar bir Rus kızıyla bir ilişki yaşamıştım. İşin kötüsü onun İngilizce'si beginner seviyesindeydi. 3 ay elimde sözlükle Rusça konuşmaya çalıştım onunla. Onun yaşadığı yerdeydim 1 yıl kaldım son 3 ayda tanıştık ve iyi sürdü. Döndükten sonra olmadı, bir daha gidemedim yanına. 1 yıldan fazla süre geçti ve daha geçenlerde evlenmiş :) Şaşırdım ancak üzüldüm de. Ne güzel hayalleri olan birisiydi, neden böyle yaptı anlamadım. Neyse yine de güzeldi ancak o işin sonu olmuyor gibi. Yani uzak uzak nereye kadar gidebilir ki :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ;) çok kaptırma kendini yaz aşkı gibi geldi bana..

0|0
    0|0
  • beni gerici ya da bağnaz olarak görmezsen sevinirim sadece şöyle diyeyim hadi anladık dindar biri değilsin her din olabilir diyorsun ...kafatası zihniyetinden değil ırkına , milletine, bayrağına hakaretler yağdıran bir toplumdan ne bekliyorsun bilmiyorum ayrıca Türkiyedeki erkeklere kıtlık mı geldi...

0|0
    0|0
  • Bende Hırvatistana gittiğimde orada bir kıza aşık olmuştum uzun süre sürdü ama sonra ayrıldık yaz aşkı gibi bişeydi ama güzeldi kendimi mutlu hissediyordum onunlayken fakat geldi geçti güzel bir anı olarak kaldı

0|0
    0|0
  • Yabancı damat diye bir dizi vardı bir aralar.Dikkat ona dönmeyin.

0|0
    0|0
  • Türklerin suyumu çıktı bacım,affedersin ?

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• nasıl anlaşıyorsunuz peki dil konusunda

0|0
    0|0
  • Din farklılığı senin için sorun değil ama İslam da yasak olduğunu biliyorsundur umarım.

0|0
    0|1
Yükleniyor...