Biri kitabımın arasına not bırakmış .

Okulda teneffüslerde kitap okurum 3. Teneffüs bahçeye indik kızlarla hava güzel diye sonra sınıfa geldim oturdum yerime açtım kitabı, ayırdığım sayfaya biri kağıt bırakmış notta "bekle son 13 gün" yazıyordu. Ne demek bu şimdi şüphelenmedim değil arkadaşa gösterdim sınıftakilerin yazılarına baktık uyuşmuyor. Bu notu siz olsanız tehtid olarak algılarmıydınız? Bekle son 13 gün nedir ya biri öldürecek mi :D 13 gün nasıl bekliycem nedir bu ya?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Her kimse şu an sana gün saydırmakla kalmıyor, bize de bu yorumları yazdırıyor.

Şahsen 13 gün sonra benim yerime tebrik et...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• 13 gün sonra ygs'den 4 gün geçmiş oluyor.Birisi senle eğlenmek istemiş olabilir ya da senle ilgilenen birileride olabilir artık ne çıkarsa bahtına . Bu kadar erkeler bekletmeyi sever ama kendilerinin bilinmediğini bildiği sürece :)

0|0
    0|0
  • cok ınsafsızmıs onu yazan ben olsam son bır hafta derdım senı fazla bekletmezdım yanı resmen saygısızlık yaww

0|0
    0|0
  • arkadaşlarından bırı fazla fılım izledı etkısınde kalmış enay herhalde ılk defa korku fılım izledı kıtabı aynı yere bırak ve kendını .b...r.. de bence

0|0
    0|0
    • Hahahahahahahahaha ay çok güldüm xd çok yaşa emi

• ee ne dıeım kı başka mılet mal olmuş o değilde adamlar star war izleyecek dıerekten korkmaya başladım kendılerını uzaylı sanıp askedye dalarsa fenaaaaaaaaaaaa

• fesatsın galiba :D illa öldürmesimi gerek :Dbelki çıkma teklifi etcek

0|0
    0|0
  • 13 gün sonra ne oldu ? :D

0|0
    0|0
  • ergenler sizi.

0|0
    0|0
  • klasik mallıklar okulda olan :D tartısma yasadıgın bırılerı koymustur bir arada bana bırı şakasına oyle yapmıstı camdan aşşağı atıcaktım son 2 gune gerek yok sımdı gel dedım :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...