Benim düşüncem budur !

Sitede dolaşırken verilen cevapları, yapılan yorumları gördüm sinirim bozuldu...Adam Real Madrid alsın maçı diyor onu destekliyor.Biri çıkıyor Lazio kazansın isterim diyor.Arkadaşlar takımlara karşı duyduğunuz iticiliğe saygım var.Sevmek zorunda değilsiniz ama saygı duymak zorundasınız ! O adamlar formalarında sizin bayrağınızla oyuna çıkıyor.X takımı ya da Y takımı farketmez mi?Orda Galatasaray, Fenerbahçe değil Türkiye var.Bunun bilincine varın artık.

0|1
48

En İyi Erkek Görüşü

• Vatan haini de buna gelemezler,Atamın tam adını sor bilemezler.

1|0
    0|0
    • Haklısın...

• Kesinlikle öyle.Biz boşuna demiyoruz ''Gerçekleri tarih yazar, tarihi de Galatasaray'' diye.

• Adı Galatasaray, işi tarih yazmak :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• ;) endişelenme bunun bilincindeler.. sadece ...

1|0
    0|0
  • sana aynen katılıyorum. ben bir fenerbahçeli olarak galatasarayın mücadelesini heyecanla destekleyerek gözümü ayırmadan izledim. ki ben 93-94 sezonunda galatasaray şampiyon olduğunda bağdat caddesinde şampiyonluk turu atmak isteyen galatasaraylılara fenerbahçe bayrağına sarınıp taşlı sopalı saldırmış adamım. olsun kendi içimizde olabilir. burası türkiye orası gurbet. formalarında bayrakla tüm Türkiyeyi temsil ediyolar. ozaman düşmanlık bikenara bırakılır ve o takım hangisi olursa olsun desteklenir. aksini iddia edenler benden daha mı ağır fanatik merak ediyorum. ben stadın önünde gece nöbeti tutmuş adamım

1|0
    0|0
    • Haklısınız...Bende okudukça üzülüyorum işte.Birlik beraberlik bitmiş adam gelmiş Real Madrid kazansın Lazio alsın diyor, sanki o takımdakilerle aynı toprak üzerinde yaşayıp aynı havayı soluyorlar.

• holigan bunlar

0|0
    0|0
  • embesil dolu memleketim. Yapacak bişey yok.

1|0
    0|0
  • Bu ülkede ''biz Türklüğü ve milliyetçiliği ayaklarımızın altına aldık'' diyen bir başbakan ve ulusalcı olmayı suç olarak gören yandaş yargı varken,onların bu yaptığını çok görmemek lazım.

0|1
    0|0
    • ağzına sağlık beynine sağlık. düşünebilen adam var aramızda +1

• Ama başımızdaki bunu yaptı bir başkası şunu yaptı o zaman bizde bunu yaparız değil milli birlik beraberliği ayaklar altına almaya gerek yok.

• Teşekkür ederim arkadaşım

• bayandan ders alın, ben kürdüm yinede türkiyenin yabancılarla yaptığı bütün maçları almasın istiyorum, bursanın bile, o kadar yani

1|0
    0|0
    • Senin kürt olman, bir başkasının çerkes olması değil önemli olan.Aynı topraklarda, aynı bayrak altında yaşıyoruz biz.Yüreğinde vatan sevgisi olan hiç kimse ayrım yaparak ülkesini bir kaosa sürüklemeye kalkmaz diye düşünüyorum.

• Ben anladım seni.Sözüm sana değil ayrım yaparak ülkeyi bölmeye çalışanlara.

• kürtler içinde doğruyu söyliyorum diyorlar sen türklerden yanasın türklerin yanında doğruyu söyliyorum diyor sen pkk lısın doğru söyleyeni harbiden 9 köyden kovuyorlar :)

• Vatan haini bunlar :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Senin saygı da puflamış.

0|0
    0|0
  • Real Madrid kazansın ya da Lazio kazansın diyince saygısızlık mı yapmış oluyorlar ne alaka

0|0
    0|0
  • evet çok doğru ama bazen ben de fbnin yenilmesini istemiyor değilim.

0|0
    0|0
  • yav gerçekçi olmak lazım realmadrid-gs ne .. mahalle takımı gibi bakıyolar şimdi onlar bizim takıma

0|0
    0|0
    • Bildiğim kadarıyla Real Madridle 4 maç yaptık 2sini biz 2sini onlar aldı.Real Madrid yenilmeyecek bir takım değil ki.

Yükleniyor...