Fikret Orman'ın açıklamasını nasıl buluyorsunuz?

Fikret Orman :'' Al al al devri bitmiştir, sat sat sat devri başlamıştır. ''

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Fikret Orman başkanlığı sadece oyuncu satmaktan ibaret zannediyor, insanların şunu iyi algılaması lazım kulüpler bir şirket değildir burda esas olan sportif başarıdır. Ben zannetmiyorumki Galatasarayda bir başkan 3 senede 0 kupa alsın o na rağmen görevde kalsın.
    Devre arası defans oyuncusunu sattı, Şampiyonluğu Fenere kaptırırsa o parayı o na yedirirler.

0|1
    0|0
    • çok doğru yorum adam yıllardır stadı da bitiremedi

• Valla en son 2 sene önce Ağustos ayında bitirecekti stadı ama ortada hala birşey yok.
      Bu senede Şampiyon olamazsa artık nasıl bir bahane üretecek merak ediyorum. Galatasaray Şampiyonluk yarışında geride kaldi mesala Fener devre arasında kesinlikle defans oyuncusunu satmaz. Ama Fikret Orman kulübü ticarete çevirdi

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Tüpçüden aldığı enkazı bu hale getirdi , ilk geldiğinde birkaç sene zorluk çekeceğiz sonrasında başarılar gelecek dedi , bu kadar borca rağmen stadi yaptırdı , Gs nin milyon dolar döküp alamadığı Gomezsi üç kurusa alıp Ersan Atinc ve Dembabadan 26 milyon kazandırdı

Türkiye de transferde onun kadar iyi başkan yok

0|0
    0|0
  • Bir Gsli olarak, Şampiyonluğu kaybedince kafasına dank eder yine o :)

0|2
    0|0
    • bu ara stadyum açılış tarihi de vermedi :)

• Ben Gsliyim. Tecrübesiz zamanıydı onlar, anladı artık.. :) Orman şu an en iyi yöneten başkan gibi duruyor, takım iyi yolda vs. Ama finale gelince Bjk duruyor yapamıyor , bir tane başarısı yok sportif kupa anlamında. :)

• ben de fbliyim ama para kazanmak ayrı şey sportif başarı ayrı şey sana katılıyorum

• Saçmalıyor o adam

0|0
    0|0
Yükleniyor...