Sevgilim bana kızgın ve kırgın..

ya sevgilibana erkeklerle konusmamı yasakladı..bende hckimseyle konusmadım artık..sonra ödevm vardı bir erkek arkadasımdan yardım istedim iste bana slaytta yardmcı olsun dye bende bunu sevglme söledm iizin verdi..daha sonra konusma artk dedi tekrardan ben de tamam dedm ama snradan ona sormam gerkn bsey vardı sordum ama sevgilime yne söledm bu sefer bagırp cagrdı bana cok kızdı smdii nasıl gönlünü alabilirim ne sölemeliyimm ..lütfen yardımcı olun cokk üzgünüm onu üzdügüm icin lütfennnn..

0|0
46

En İyi Erkek Görüşü

• sutla gitsin boyle master-slave ilişkisini kim bu topluma öğretti ise kınıyorum.. sen özgür bir bireysin. kendi kararlarını kendin alabilirsin. neden bunu sana yapmalarına izin veriyorsun..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• burda üzen taraf o gibi görünüyor öyle ilişkidenpek bir hayır gelmez oldu olacak mağaraya saklasa bişey demiyecen çıkmak zorunda kalınca üzdümonu diyeceksin

0|0
    0|0
    • asırı kıskanc

• peki onun canını actmak icin ona ne söleyeblrm

• "sanane lan anam mısın babam mısın daha dünkü piçsin kafamı kaşısam senden mi izin alacam yediremiyosan*git ruh hastası senle mi uğraşacam" gibi gibi var olan duruma ve sana yaptığı despotluğa haksızlığa dem vuran had bildiren soğuk su etkisi yapacak laflar.

• Böyle ilişkimi olurmuş ya. hiç bir erkekle konışmaman zaten saçma bişey kendini niye soyutlayasın. Fırına ekmek almaya gittiğinde onada kızıp evinde otur ben yaparım sana ekmek mi dicek

1|0
    0|0
  • Ona soyle seni kavanoza koyup saklasin

1|0
    0|0
  • Kızım sen yanlış bişey yapmamışsın ki...Sevgilin çok abartıyor bence.

0|0
    0|0
    • bilmiyorum bana cok kızdı bu durumda

• ya sorunda orada ya kızıcak bişi yapmamışsınki o çok abartmış:) senden kaynaklanan sorun yok bence o özür dilemeli...

• Yapayalnız kalmaya hazır ol!

0|0
    0|0
    • neden peki ne yapablrm

• baska varsa yazablrmısın ona agır gelsn

• Başka varsa derken?

Kızlar Ne Diyor 4

• kenedeni ezdirme bu kadar. daha sevgiliyken senin varlığını hiç etmiş. yapma bunu senin aklın fikrin yok mu , neden birinden izin alıyosun böyle şeyler için. üzüldüm adına

1|0
    0|0
    • ona ağır gelecek bir laf istyorum bir söz bana yardmcı ol bu konuda

• ya bana sözz ver öyle güzel bir tane yaz tam canını actsın onun

• her zaman her hareketin başkalarının yönlendirmesiyle mi olacak sözü kendinde düşünebilirsin ki düşünmesi gereken asıl kişide sensin

• Git bir hayal kur köle.

1|0
    0|0
  • Bu ne saçma bir şey ya erkeklerle asla konuşma bir kere konuşunca bağırıp çağırmalar falan.Gönlünü almaya falan çalışma.Böyle saçmalık mı olur nedir bu hiçbir erkekle konuşmamak.Eğer öyle olacaksa o da hiç bir kızla konuşmasın o zaman.O da bir kızla konuşacağı zaman senden izin alsın.İzin almadan konuşunca sen de ona bağır çağır.Yer mi bu peki?yemez işte

0|0
    0|0
    • cok saol cevabn icin en iyi cevaptı bana gelen peki ona agır gelcek hatasını anlamasını saglaycak bsey sölemk istyorum ne söleyeblrm ona yardmcı ol ltfen

Yükleniyor...