28 Şubat darbesini yapıldılgını nasıl anladınız?

28 Şubat darbesini yapıldılgını nasıl anladınız?

Yaşayan var mı?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• 28 Şubat'ta "darbe" oldu deniyor da, hükümet yaz aylarına kadar çalışmıştı. "Darbe" tanımına uymuyor bir kere.

MGK toplantısında her zamanki sıradan "uyarılar" ("laiklik tehlikede") yapılmıştı. Refah Partisi'ne bir uyarıydı. İşin aslı, bazı "laik" patronlarla hükümetin bayağı zıtlaşmasından ibaretti. Türkiye'de iki grup patron var, bir grup kendisini "laik" diye lanse ediyor ve diğer grubun "dinci" partisi iktidara geldiğinde "laiklik" üzerinden yaygara koparıyor. Aynı şeyi diğer grup da yapıyor, "laik" parti iktidara geldiğinde "dine saygı yok" "inanç özgürlüğü" yaygarası kopuyor. Her şey para için oysa.

28 Şubat'tan hemen önce, "1 Dakika Karanlık" eylemleri vardı, 13-14 yaşında bir ergen olarak lambaları açar kapatırdım. Cumhuriyet tarihinin en geniş katılımlı eylemidir belki. Ne kadar ilginç ki 28 Şubat dönemi ile bu da tarih oldu. Konuşulması sakat konular...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ağı abiler ablalar bilir bunu..

0|0
    0|0
  • kolum acıdı bir an. dedim darbe aldım galiba.tamam bu darbe dedim

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Müslüm Gündüz ve adamlarının sokaklara dökülmesi

Dolandırıcı ali kalkancı ve konsomatris emine şahinin piyasaya sürülmesi

hep din üzerinden hükümete millete saldıran askeriyenin içindeki cuntacı ve yalakası korkak basından belliydi adım adım geldiği.yeni yeni günah çıkartıyorlar akıllarınca namussuzlar aynı akıbete uğramamak için

0|1
    0|0
  • Kamuoyu oyalansın diye ortaya atılmış bir iddia, kaç kişiyi evden aldılar

0|0
    0|0
    • ben onu sormuyorum.O günlerde nasıl ne yapılığını soruyorum

• sivillere yapılan pek bişey görmedim, daha çok siyasilerle uğraşıldığını biliyorum

Yükleniyor...