Bungee jumping yapmak için bildiğiniz extrem yerler var mı?

Bungee jumping yapmak için tavsiye?

Pek çok kez bungee jumping yaptım. Sıradan yerlerden (vincin üstünden ya da binadan) atlamak açıkçası artık zevk yaratmıyor.
Yüksek bir taş köprü üzerinden nehire doğru atlamak ya da bungee jumping için kurulmuş özel platformdan vadiye doğru atlamayı istiyorum. Maalesef bu tarz yerleri bilmiyorum
Bildiğiniz bu tarz extrem yerler var mı?
Türkiye içi olmalı.

Yurt dışından örnekler
http://www.travelvivi.com/10-best-bungee-jumping-locations/

Güncellemeler:
Soru halla sonuca varamamıştır gençlerrr...
Arkadaşlarla sohbet esnasında duyduğunuz ya da internette gezinirken gözünüzün çarptığı bir yer olmadı mı?
Extrem bir atlama noktası bulursak atladığımda sizlerle fotoğrafları ve anıları paylaşacağım.
Çeşme Ayayorgi Koyunda maalesef vinç üzerinden atlama imkanı var ölüdenizde aynı şekilde köpüdağ yamacı ya da platform üzerinden vadiye atlayabileceğim bir yer yok mu?
beskonakrafting.com/.../rafting-kanyon-turu.jpg
Antalya'da köprülü kanyın'da varmış Hala aktif olduğuna dair verilere rastlamadım. Gerçi köprüde çok yüksekte mesafede değil.
Yeni bir yer bulduğumda mutlaka paylaşacağım. Yurtdışında yapan çok. Yurtdışına çıktığımda zaten yapacağım fakat Türkiyede olsa canım sıkıldığında uçağa atlayıp giderdim

1|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Of ben de istiyom ama kalpten gitmekten korkuyom

0|0
    0|0
    • Bisiklete binmek gibi ilk öğrenirken insan düşmekten korkar heyecanlanır. öğrendiğinde sokak sokak gezmeye başlarsın bu da yetersiz kalır sıradanlaşır. Daha çok adrenalin için ormana girersin ağaçların arasından hızlı hılzı ilerler yokuşları var gücünle inmeye çalışırsın. Bu seni heyecanlandırır. ama sonra o da sıradanlaşır.
      Bungee jumping'de öyle birşey önce vinç üzerinde kurulan platformdan atlarsın ilk atlamanın heyecenı müthiştir 3, 4 ve 5 derken o da sıradanlaşır. Daha fazlasını istersin.
      Denize girmeden suyun teninde yarattığı hissi dalganın verdiği duygu asla bilemezsin.
      Mutlaka denemeni tavsiye ediyorum yaşa ve kendin gör neler oluyor=)

• Küçükken yüksekten korkardım. Evimiz 7 katlıydı 5. katta otururduk. Balkona çıkamaz camdan bakamazdım çıktığımda başım döner ve titrerdim. Şu an ise yaptıklarıma bak :D
      Korkularının üstesinden gelmelisin

• Biraz da olsa cesaretlendim teşekkürler :)

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Bana bir arkadaşım TR de yasak olduğunu söylemişti bu ne kadar doğru?

0|0
    0|0
    • Bir çok üniversitenin kampüsünde vinç getirilerek bungeejumping yapılıyor. Kanunsunuz bir durum yok. Fakat yapılmadan önce izin alınması gerekiyor. Önüne gelen ben bungee jumping yaptırıyorum diye meydana çıkamıyor. Bu konuda deneyimli kişilerin bu uygulamayı yapmalarına izin var

• Paraşütle atmalak tehlikeli bir spordur. Uzman kişiler bile zaman zaman aksilikler sonucu hayatını kaybedebiliyor. Adrenalini seviyorum. Wingsuit (yarasa kanat) yapmayı çok istiyorum. KEsinlikle tavsiye ederim.
      Ben adrenaline ilk olarak dağ bisikleti ile tepe inişlerinde başladım.
      https://www.youtube.com/watch?v=WwtpgRUgWyg
      https://www.youtube.com/watch?v=UB-DhUIvcac
      Bu videolara göz gezdirebilirsin.
      Öğrenmesi zor ve biraz uğraş gerektiren kaya tırmanışınıda kesinlikle tavsiye ederim koca dağın yamacından aşağı bakmak bazı noktalarda tutunacak yer bulmakta zorlanmak güzel bir adrenalin oluyor.
      Yani kesinlikle wingsuit favori spor diyebilirim.

• Bakicam Teşekkürler öneriler için

• çok istiyorum ama cesaret edemiyorum :D

0|0
    0|0
  • Eğlenceli gözüküyor ama çok korkunç

0|0
    0|0
  • Bende hep denemek isterdim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...