Bugün hiçbi şey düşünmeden istediğimizi söyleyelim mii

Akşam akşam içinizi karartmak istemiyorum ama bugün arkadaşımın sevgilisi trafik kazasından vefat etti ve o tabiki çok çok çok üzgün.. Ölmeden önce de tartışmışlar sanırım, bunun da bir keşkesi var :/

Ben düşündüm ki 5 dakika sonra başımıza neler geleceğini bilemeyiz, bence bu akşam arasam ne der mesaj atsam tersler mi ama o hatalıydı ilk mesajı o atsın ya beni istemezse ya başkasını seviyosa gibi hesaplar yapmadan içimizden geleni söyleyelim kırgın olduklarımıza, sevdiklerimize. Her zaman bunları düşünüyoruz zaten, bugün de düşünmeyelim keşke dememek için ne kaybederiz ki. Ne dersinizzz?

0|0
10|22

En İyi Erkek Görüşü

• valla korkunun ecele faydası yok. o yüzden rahata sar ve dilediğini yap...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• ölüm soğuktur aniden gelir hasta başında beklesen bile aniden gelmiş gibi hissedersin...kolay değil zor...beni bu hayatta en çok yaşatan iki insan vardı.dedelerim ikisini de ilk önce kaybettim.yazarken bile gözüm doluyor.ilk söylendiğinde anlamıyorsun öyle ne olduğunu gidiyorsun cansız bedeni üstünde bembeyaz çarşaf işte o an anlıyorsun...çok kızardım önceden böyle deli gibi bağıranlara.gösteriş yapıyorlar sanırdım... değilmiş.meğerse şoktaymış onlar bende bir saat bağırmışım hatırlamıyorum bile.sonra kendine gelmeye çalışıyorsun vazifen var çünkü ailesi sensin senin toprağa vermen gerekiyor.ayağa kalkman gerekiyor.bugün yıkılmaman gerekiyor çünkü senden daha çok dağılanlar var onlar için ayağa kalkıyorsun.herkes birbirinden kaçak ağlıyor.tüm gece yarı ölü uyumadan geçiyor.sela ile kendine geliyorsun o kıyamadığın kişinin adını duyuyorsun...tamam biliyorsun öldüğünü de farklı hissediyorsun.en büyük erkek torunu olarak herşeyi düzenlemek sana bakıyor çünkü ananenem annem dayım teyzem dağılmış...bugün değil diyorsun sabır.gelenleri istemsende birilerinin onlarla ilgilenmesi gerekiyor..yıkama defin işlemleri...cenaze son kez evden çıktığında çığlık atanlar.sabır diyorsun...hıçkıra hıçkara namazı kılıyorsun...çocukluğunda omzunda gezdiğin adamı omzuna veriyorlar toprağa götürüyorsun.kendi ellerinle koyuyorsun içeri...ilk toprağı sen atıyorsun.beni de gömün demek isterken sen onu gömüyorsun herkes giderken senin ayakların gitmek istemiyor...eve geliyorsun kimse kimsenin gözüne bakamıyor.günlerce yemek yemiyorsun aylarca gözün doluyor.yıllar geçiyor düştüğünde dede bu sefer gel diyorsun ama gelen olmuyor...zor çok zor

1|1
    0|0
    • Başın sağolsun ya çok üzüldüm çok derin anlatmışsın gerçekten ..

• ne bktan bir hayat her dk sından keyif almak lazım içmek için erken değil gidip bişiler alıcam akşam sışarı çıkmak istemiyorum kimse de gelmesin saat 5 gibi pizza söylerim

1|0
    0|0
  • Bu dediğini yapmıştım bir ara. Sonuç odunca bir yaklaşımdı. Ne kaybettim? Keyfimi kaybettim. Bazen yapmamak lazım.

Arkadaşın için de üzüldüm..

1|0
    0|0
  • Hayatımda çoğu zaman öyle davranılırım ama sen öyle yaptıkça başına çıkıyorlar :S

1|0
    0|0
  • Bazen saniyeler sonra ne olacağını bilmeden , yıllar sonrasını hayal edersin.

1|1
    0|0
  • işte hayat bu kadar 1 nefes alırsın 1 nefeste gidersin sevdiklerimizin kıymeti maalesef kaybedince değer kazanıyor

1|0
    0|0
  • farketmez ölen ölür kalan saglardansak biz aynıyız

1|0
    0|0
  • Hayatta böyle bir şey işte bugün sorduğum bir soruya seni davet etmek istiyorum pek huyum değildir ama bir şeyler anlatmaya çalıştım gençlere...

link

Bu arada vefat eden kişinin mekanı cennet olsun. Umarım diğer taraf için hazırlıklı gitmiştir:(

1|0
    0|0
  • Telefonu kapatmak zorunda kaldım

2|0
    0|0
  • başın sağolsun dün gece bende ço büyük bir trafik kazası geçirdim perşembe günleri dışarı çıkmam ama dün çıktım ve keşke çıkmasaydım dedim

1|0
    0|0
  • Dogru yoldamisin cevabi evetse yap bisey kaybetmezsin :))

1|0
    0|0
  • keske bu yazıdıgnıda sevdıgım ınsanda okusaydı belkıde mesaj atardı:(((((((((((((((((((

1|0
    0|0
  • haklsıın yA

1|0
    0|0
  • hayat dusunmek ve nefret etmek ıcın cok kısa

1|0
    0|0
  • İçimden geçeni söylesem kıyamet kopar.

1|0
    0|0
  • seninle sevişmek isterdim

0|1
    1|0
  • Düşünmeden olmuyo , başta fıtratımıza ters

0|0
    0|0
  • Kız milleti. Unutur merak etme :) Ben yoğun bakımda yatarken benimkisi hiç gelemiş bile :)

0|0
    1|0
    • Herkes bir değil ben sevgilim ameliyat olduğunda bütün gece kapısında bekledim

• Ha ben olsam bende beklerdim tabiki ama işte vafesız olunca.

• Ayrıca çok saldım kendimi çok kilo aldım kendimi hiç beğenmiyorum hiç bir şey mutlu etmiyor beni. Vermek istiyorum ama yine bir inme iniyor amaaan a.q. böyle hayatın deyip yine salıyorum :(

0|0
    0|0
  • Çok yoruldum çok darbe aldım ilişkilerden. uzun zamandır yalnızım kimseyi istemedim hayatımda. bir iki denemem oldu ama kimseye bir şey hissedemedim içimden gelmedi. Ama artık sıkıldım beni anlayacak beni mutlu edecek birini istiyorum. Ne zaman birbirlerine aşkla bakıp gülümseyen bir çift görsem çok zoruma gidiyor artık. Allah hep böyle mutlu etsin sizi diyorum içimden. Artık bende istiyorum :(((

0|0
    0|0
  • herşey unutulur ölenin arkadasından 2 gün ağlanır yaşama devam edilir olan anne babaya olur

1|1
    0|0
    • O çok farklı bir konu

• ateş düştüğü yeri yakar sevgilisi ölüp cenazesine gelmeyen kişileri görmüş biriyim ben.artık yaşam hızlı eski yaşam yok.durum böyle olunca herşey hızlıca unutuluyor.

dediğin gibi sonunu düşünmeden birisine sevdiğini söylemeli, yaşam aslında çok kısa.

70 yaşınada gelsem dönüp geriye bakınca "ben ne yaşadım ki" diyeceğim.

Kızlar Ne Diyor 10

• mesela ben ona açılsam ve beni reddetse 5 dakika sonra ya ölmezsem daha büyük işkence bu nedenle susuyorum.

2|1
    0|0
    • Ben sadece her an ölebiliriz diye demiyorum yani mesela reddetsin ne olucak ki şuanda da kazandığın bir şey yok zaten en azından o zaman elinden geleni yapmış olursun, açılmasan başkasıyla çıksa daha mı iyi, belki o da seni bekliyo?

• Hayır açılma.

• aynen valla, bir de ölememek var :D

• Erkekleri anlamıyorum, neredeyse erkek sürüsü beni büyüttü. Ama duygusal konularda bütün sadeliklerini yitiriyolar. En saçma hallerini alıyolar. Ömürleri boyunca diline doladıkları ideallerine ulaşmak için hiç sıkmıyolar kendini. Önlerine ne gelirse onu kabul ediyolar. Biz kızlar öyle değiliz, kısıtlı imkanlarla çok çabalarız. Yorulur, didiniriz, bizim kadar uğraşmak zorunda olmamasının sebebi cinsiyet farklılığı olduğunu düşünen erkekleri görünce de üzülürüz.

1|0
    0|0
  • bencede kesinlikle ara ne olcak. seviyorsan ara bence

1|0
    0|0
  • hislerim değişmesin istiyorum. bir gün öyle bir gün böyle olmuyim.

1|1
    0|0
  • Su dolu bir kovanin icine kafami sokmak istiyorum.

1|0
    0|0
  • hafta sonu nöbet mi yapılırmış mk.of.

1|0
    0|0
  • Keske'lerden korktugumuzdan, bu aci.

Arkadasin içinde gerçekten çok üzüldüm, mekani cennet olsun.

1|0
    0|0
  • ne güzel anlattın :(

1|0
    0|0
  • Ahaşu ankirdim zincirimi attim mesaj, ama cevap vermicegini biliyorum

1|0
    0|0
  • çok üzüldüm böyle şeyleri duyunca başıma gelirse diye korkuyorum...:(Allah kimsenin başına göstermesin!...

1|0
    0|0
Yükleniyor...