Bacaklarımdaki ağrılarımın nedeni varis olabilir mi?

bacaklarım her zaman diil ama bazı zamanlarda dokununca çok ağrıyor .. ve duş alırken sıcak suda deli gibi kaşınmaya başlıyorlar .. yalnış hatırlamıyorsam varis sıcağı sever gibi bişi okumuştum .. ağrılarımın ve sıcak suda bacaklarımın kaşınmasının nedeni varis olabilir mi ? ( dizimin üst tarafı ?

0|0
63

En İyi Kız Görüşü

• Olabilir belki en iyi ortopediciler anlar ama.Belki romotoid artirit ağrılardır.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• ağrıdığı zamanlarda fiziksel aktivite durumun nedir? yaptığın iş nedir? kaşınan bölgede gözle görebileceğin bir değişim var mı?

1|0
    0|0
    • çok yürüyemiyorum ayakta fazla kalamıyorum 1 saat yürüsem mafoluyorum ( abartma kesinlikle yok ama bünyemle de alakalı olabilir ) ama genelde duştayken yani liflerken ovalayamıyorum acıdığı için .. bir de dediğim gibi sıcak su değdiği an kaşınmaya başlıyor kıpkırmızı oluyor onun dışında bişi farketmedim yani bakmadım aslında

• afedersin .. normal bir gün hiç yorulmuyorum hemde hiçç

• şöyle söyleyim varis belirtilerini gösteriyorsun fakat gözle görmemen enteresan. Varisler mor renkte ve şişkin olur kendini belli eder. daha da iyisi bir hastaneye gidip doppler ve venografi yaptırırsan basitçe bu teşhisi koydurabilirsin. ihmal etme derim, bu bacaklar sana uzun yıllar lazım :)

• olabilir ama bana romatizmayı çağrıştırdı...

özellikle nemli ve rutubetli havalarda ağrılar nüksediyor ve artıyorsa büyük ihtimal romatizma..

doktora git bence...

bacak ve eklem ağrıları önemlidir...

1|0
    0|0
  • Doktora git iyi gelir

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Çok mu ayakta duruyorsun? Varis olduğunu sanmıyorum bacaklarında belirginleşen kılcallar var mı kontrol et varsa varistir. belki boy atıyorsundur ondan ağrıyordur belki de romatizman vardır.

1|0
    0|0
    • boy mu 22 yaşındayım boy atmak için geç diil mi :) hayır aksine hep evdeyim ve hep oturuyorum iş yaptığımda yok .. dizimin arkasında var aslında damarlar görünüyor

• 22 de de uzanır tatlım korkma varis falan değil varis olsa bacaklarında kılcal damarlar çıkar morumsu ve evdeymişsin çok oturmak varis yapmaz merak etme romatizma o emin ol ki.

• evet genelde varis derler . geçmiş olsun. sen yine de bir doktora gözük derim :)

1|0
    0|0
  • dolaşım bozukluğu evet olabilir bir doktora git

1|0
    0|0
  • doktora danis derim

1|0
    0|0
  • Eğer kabarcıklarda çıkıyorsa bu elerjide olabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...