Ben neden böyleyim?

Bankacıyım SY yim ... gün içinde birsürü insanla ugrasıyorum fakat kendımı anlayamıyorum ... geçen yaz vücut dili öğrendim sırt konusamayan ınsanlarla anlasabilmek için .. bugün biri geldi ismi oğuzdu zor konusuyordu ama ben anlıyordum sohbet ettık baya .. sürekli oluyor böyle şeyler konusamayanlar gelınce falan .. ya da başka türlü özürü olanlar ben çok etkileniyorum gercekten onların yanında ağlamamak ıcın zor tutuyorum kendımı onlar şubeden çıkınca gözümden akan bir iki damla yaşa engel olamıyorum .. Düşünüyorum allah vermesın ama ben böyle insanlarla seve seve evlenirim ..

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• ben ünide görme engelliler okulunda part time çalıştım. zordu sıkıntılıydı dediğin gibi ama onlar alışmış buna ve onlara yardım etmek üzüntümü hafifletiyordu. gülümseyerek işini yapmaya devam et alışırsın bence. yürekten sancı duymak deyimini anlamışsın:)

0|0
    0|0
    • kesinlikle ... bende çok istiyorum onlarla hep içli dışlı olacagım bı mekanda olmayı fakat işimide bırakamam

• peki ekledim :)

• naber ne alemdesin günün nasıl geçiyor işler nasıl

• bende bugün bir bankada İş görüşmesine gittim yanımdaki hatuna bittim resmen hayur yani daha öncesinde de bankada çalıştım okadar etki etmedi ne bankamış bu Finansbank

0|0
    0|0
    • Hımm. Ben Garanti deyim :)

• :) Üniversite tercihlerimde bile şehrimden başka yere yer vermemiştim .. :) alışamam ben öyle yerlere :) istemez :)

• Davranışınız gerçekten çok hoş. Dediğiniz gibi, aslında bir çok insan da seve seve evlenir fakat asıl çekindikleri 'mahalle baskısı'. Aslında çoğu böyle sorunun oluşum sebebi bazen mezhep olarak, bazen her hangi bir özür olarak, bazen yaş farkı olarak karşımıza çıkan bu 'mahalle baskısı..

0|0
    0|0
    • Ben asla çekinmem öyle şeylerden benim düşüncelerim bana mantıklı gelıyorsa bıtmıstır . sadece anneme danışırım .. kiminle mutluysam onunla olurum .. onun ne türlü özürü olursa olsn ben onun yanında huzurluysam bn onunla hertürlü anlasırm :)

• Sizi bir kez daha tebrik ederim. Fakat, maalesef ki toplumun genel eğilimi belirttiğim yönde. Herkes siz gibi düşündüğü zaman, işte o baskı da bertaraf edilmiş olacak.. :)

• Tesekkurler asıl ben senı tebrık ederım benımle aynı dusncelelerı paylastıgın ıcın .. aynen öyle .. özrü olan biriyle evlenrsn düğün günü gelir bir dengesız yanına yakısıo mu bu hıc falan der :)

• şefkat duygusu güzeldir,herkese yeterince verilmemiştir. ben de genelde içimde tutan kısımdanım. hayatta hiç bir şeyin manasız yaratışmadığına inanmak lazım. bazı şeyler bizi dıştan ağlayamaz hale getirdi,acısak da, üzülsek de, merhamet etsek de. bunlar ıgöstermek zayıflık olarak adlandırılıyor.dilerim güzel şeyler çıkar karşına

0|0
    0|0
  • keşke herkes senin gibi duyarlı olsa

1|0
    0|0
    • ben herkesın olması gerektiği kadar duyarlıyım .. evet keske herkes normalı basarabılse

• kalbin temiz ama senden yararlanmak isteyenlerde olacaktır

0|0
    0|0
    • çok oldu ..

• olur seni iyi anlıyorum tecrübe oluyor bir şeyler ama zorlanıyor bu düşünceye sahip kişiler vicdan duygusu fazla açıkcası yüreği olan kişiler diyorum bizim gibilere

• aynen öyle

• Af buyur SY ne ? Diğer konuda öyle olman normal ama acıma. Üzülebilirsin duygusal birisindir. Elinden geldiğince yardım edersin sonrasında yapabileceğin bir şey yok. Kısıtlama kendini...

0|0
    0|0
    • Estağfurullah Satış Yöneticisi :)

• öyleyim:)

• Tm sorun yok panpa iyi insansın :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Evet ben de çok üzülürüm dayanamam hemen ağlarım. Allah herkese şifa versin ya :S

0|0
    0|0
    • Amin tatlım sen dünde benim soruma cevap vermiştin:)

• :) Sen nereye ben oraya gizliiii :)

• :):):) güldürdün beni bacım :)))

• neden böylesin bilmem ama iyi ki böylesin.

1|0
    0|0
  • bende böyleydim ama özümü kaybettim çok kötü insanlarla karşılaştım özellikle bayan dayak yiye yiye dayak atmayı öğrendim şimdi bazen ben bile kendimi tanıyamıyorum herkes bana kötülük yapacak diye korkuyorum ve hep şeytanlık düşünüyorum hayatta kalmak için bulunduğum ortam bunu gerektiriyor sayılı insan var özel davrandığım annem ablam vs. Onları görünce eski iyi halimi alıyorum

1|0
    0|0
    • :( çok üzüldüm.. ama durum neyı gerektirir bilemezsin .. bende bazı insanlara karşı çok sertim

• kım dayak atıyordu sana :(

• dayak yiye yiye dayak atmayı öğrenmek lafın gelişi

• SY ne demek bilmiyorum ama böyle ufak kusurları olan erkeklerle ben de evlenirim. Kusursuzlar çok şükürsüz ve şımarık oluyo. Haliyle kabalar..

0|0
    0|0
    • Satış Yöneticisi canım .. aynen öyle allah hakkımızda en hayırlısı neyse onu versin inşallah

Yükleniyor...