Erkekler neden kaşlarını alıyor?

Hadi Mekdanıs kaşsa yine tamam ama bakıyorum valla erkek gibi erkek ama kadın gibi kaşlarını almış :O

Kızların hoşuna mı gidiyor acaba böylesi ? :$

0|0
27|53

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 52

• Bu Balkan ülkelerinde gayet popüler olan bir olay kaş bacak vs kılları aldırmak insan olmadıktan sonra istediğin kadar istediğin yeri aldır dış görünüş ile yargılamamak gerekir insanları ;)

2|2
    0|0
  • Ben tek kaşlıyım. Hiç almadım almam da. Yıllarca bu sorun olmadı şimdi neden olsun ki?

Erkekler neden alıyor bilemiyorum da boş vakitleri çok sanırım

1|1
    0|2
  • sac sakal traşı dışında kıl aldırmam arkadaş tmam bazıları çok uzuyo Atatürk kaşı gibi onların uclarından makasla düzeltiyorum

1|2
    0|0
  • Bu hemcinslerime üzülüyorum. Alsa bir dert almasa bir dert. Bildiğin mühür var bazılarının kaşlarında. Tek parça orijinal çıkış. Dalga geçmek değil de, bazıları hakikaten komik ve yakışmıyor. Doğuştan keman kaşlı olmak bir ayrıcalık mıdır, onlar mı lanetli çözemediğim bir durum.

1|1
    0|2
  • iğrenç oluyorlar ya, erkek kaşını alırmı Allah aşkına, birde gay demesinler diye metroseksüel diye bir tabir çıkarmış kamiller :D

2|1
    0|0
  • onlara erkek mi deniyor ? :/

2|1
    0|1
  • Bu ülkede Tarkan küpe takana kadar küpe takan mı vardı? Sorarım sana! Kadınların saçma sapan tercihleri arttığı sürece, erkekler de kendilerini beğendirmek için böyle olacak o kadar! Kimse durduk yere yapmaz birşeyi. Beğenilme içgüdüsü. Kadınları düzeltmekle başla işe. O zaman erkekler kaşlarını da almaz, küpe de takmaz. Ben mesela küpe takacaktım vazgeçtim. Utandığımdan değil kulak deldirmeye maçam yemedi :D

1|1
    0|1
    • Güzel bir noktaya değinmişsiniz tebrikler. Tarkan kaş aldırmıyor değil mi? Tarkan zaten göğüs kıllarını falan da hiç aldırmaz.

• ortası alınır bence ama şekil falan ters tabi

1|4
    0|0
  • Metroseksüel erkekler daha da fazlasını yapıyor. Herkesin bir alıcısı var :)

2|1
    0|0
  • kızlar gibi değilde ortalardan az birsey aldırmaya basladım

kız arkadslarım erkek arkadaslarım dalga gecerlerdi martı kaş falan diye bende derdim anadolunun bağrından kopmus bir köy cocuğuyum diye ama baskılara dayanamdım ve 1 hafta önce ortalrdan aldırdım

2|1
    0|0
  • ok mongolyen gibi orta kaş almaya veya aldırmaya ok! tamamen şekil olsun diye kaş aldırma homo'luğa aday imaj çiziyor arkadaş.Vücut erkek,surat tranny...

1|2
    0|0
  • napak martı gibimi olsun alala. bizde ipince almıyoz heralde bir ortası bide ibrahim tatlısesin oğluna özgü olan kaşların namını onun elnden almamak için azıcık inceltiyom oda normal görnsn die :D sen martı kaş seviyon herhalde :)

1|2
    0|0
  • kaşlarım bitişik ve çok çirkin ayırıp çok hafif düzeltiyorum. kızlar gibi kaş aldıranlar komik oluyor tabiki

2|1
    0|0
  • Martı düşmanlığından

1|2
    0|0
  • Delikanlı adam cımbız değil ustura kullanır..

hatunların hoşuna gidiyor diye hiç bi' şey yapmadım, yapmam ^,^

2|1
    0|1
  • Erkekler Demeseydin Keşke Bazı Erkekler Deseydin Çoğul Kullanmışsın da Bir an Aynaya Baktım Ben Demi Almışım Diye :)

Ya da Bir Almayan Ben Mi Kalmışım Sen Erkekler Demişsin Ya :))

1|1
    0|2
  • eğer sadece kaşlarının ortasını aldırıyorsa bence normaldir.yok bu tutupta tamamını düzelttiriyor vs aldırıyorsa :S

1|3
    0|2
  • Almaya ihtiyaç duymadım çok şükür ama ortası çok olunca almaları gayet normal .

2|1
    0|0
  • Kaş almayla başlar bu işler :D Aman dikkat :D

2|1
    0|0
  • tek kaşlı adam naapsın mecbur

1|1
    0|2
  • iğrenç ya nasıl erkek bunlar anlamadım. zaten artık kuaförler bile saç tasarım merkezi oldu anlayın oradan işte..

2|1
    0|2
  • Göreceli ama abartılıp şekil verilince ayrı bir idnelik oluyor

2|1
    0|1
  • Bende şimdi bunu soracaktım baktım sorulmuş. Birde benim gibi kaşını aldırmayan fakat nerde aldırıyorsun nasıl alıyorsun gibi her tanıştığı kadın tarafından soru yağmuruna tutulanlar var.

2|1
    0|0
  • Siz martı gıbı demesını bılıyonuz. :D

1|3
    0|0
  • bilmemki ama ben bakınca hoş bulmuyorum bir erkekte böyle olması gay ya da travestimi diye soruyorum içimden

1|0
    0|2
  • kaşını alan erkek de mi var

1|1
    0|2
  • kadınlar yüzünden alıyor tabi ki

1|2
    0|1
  • bazılarına 3d gözlükle bakınca kaşlar martı olup uçuyor. Yaşasın kuşlara özgürlük <3

1|1
    0|0
  • sizler tek kaş diye dalga geçmeyin diye;)

1|2
    0|0
  • Yırtık onlar biraz sükür öyle garıpliklerim yok

2|1
    0|3
  • Erkekler Devam
    22

Kızlar Ne Diyor 27

• çok körüyse aldırsınlar da böyle kalemle çizilmiş gibi de değil arkadaş ya.

2|1
    0|0
  • Fazla abartılıysa sadece ortasını alabilir. Ama onun dışında midem bulanıyor. "Erkek" demiyorum. Geri kafalımıyım bilmem.

3|2
    0|0
  • Kaşlar çok biçimsizse erkeklerin de kaşlarını alması normaldir. Ancak kızların aldığı gibi şekil verilince ve çok belirgin ve kusursuz alındığında çok abes görünüyor. Erkekler daha doğal görünecek şekilde kaşlarını almalılar.

2|1
    0|0
  • Homoseksüel olduğu için.

3|2
    0|0
  • Kaşlarının ortası birleşmiş erkekler alabilir çok inceltip şekil vericek boyuta getirmemek şartıyla hoş durabilir

2|2
    1|0
  • ortasını alması tamamda bizim gibi yapınca igrenc oluyo gözümden düşüyo yani.oracıkta soğuyuveriyorum

2|1
    0|0
  • Haaayııır. Kendilerini öyle beğeniyorlar demek ki. Ama cidden bazıları çok ileri gidiyor ki ben onlar hakkında yumuşaklık düşünüyorum...

2|0
    0|0
  • "mekdanis" hahaha :D

iyy benim hic hosuma gitmiyor yaa bazilari sadece kaslarinin ortasini alir o tamam ha bide sadece kaslarinin etrafini alir onada yine tamam ama kari gibi sekilli süküllü aldirmakta ne öyle yaa

kadinlar erkeklesmeye

erkeklerde kadinlasmaya basliyor yavas yavas yaa

1|1
    0|0
  • iğrenç ötesi bir durum hiç hoşuma gitmez.. Ama şu var çok aşırı dağınık ve kötü görüntü veriyorsa çok hafif düzeltme yapanlara bişey demiyorum.

2|1
    0|0
  • aslında alıncak o kadar çok yerleri var ki kaşa kadar :(

2|2
    0|0
  • çok itici öylede ya

1|1
    0|0
  • kendı adıma konusaım hıc hos degl erkek dedgn agır başlı olr arkadas kupe takanı mı dersn kırmzı pantln gıyenı mı dersın bı cock dogrmuyolar yanı :)

1|1
    0|0
  • bazilarina yakisiyor bazilarina ise gay gibi görüntü veriyor. abartmadan alabilirler

1|1
    0|0
  • ortalarını alsınlar hoş durmuyor ama öbür türlü :S

2|2
    1|0
  • Almasınlar saçma sapan oluyorlar

1|1
    0|0
  • ortasını mutlaka aldırsınlarda gerisini elletmesinler karı gibi oluyorlar

1|1
    0|0
  • hiiş yakiştıramiyorum erkeklere kaş olmakkk irenç oluyor

1|1
    0|0
  • almasinlar ,oyle bir erkekle konustugum zaman sanki bir kizla konusuyorum

1|1
    0|0
  • ayy irençç :D

1|1
    0|0
  • eğer tek kaşsa prrtasını aldrmalı ama çok inceltamameli

1|1
    0|0
  • gitmiyor..almasınlar..doğal hoşlar..abartısı olanlar müstesna tabii :)

1|1
    0|0
  • ortası varsa ortasını alabilir ama kaş aldıran erkekten daha itici birşey yok sanırım

1|1
    0|0
  • bence ortası normalde hepsini aldırırsa bir problem vardır A:SF

1|1
    0|0
  • Hayıııııııır..kaş aldıran bir erkek mi ! asla !

1|1
    0|0
  • İgrenc lan ne öyle kadın gibi. Erkek adam kaş almzz

1|1
    0|0
  • Ortasını alsın yeter, alacaksa illa.

1|1
    0|0
  • eğer çok gürse aldırsınlar

1|0
    0|0
Yükleniyor...